Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vintage
#1
Ostatnio zastanawiałam się czy gdzieś w okolicy znajdę jakiś fajny sklep vintage , znacie coś godnego polecenia ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja polecam second handy typu cash 4 clothes
-  gdzie skupują ciuchy z Anglii, można znaleźć super perełki <3
Odpowiedz
#3
Trzeba zwolenników takiej mody. Nie każdemu też dobrze w takich ubraniach a i z kupieniem nie tak łatwo. Sklepów nie ma za wiele, używane ubrania też nie każdy założy. Lepiej nowe ciuchy, nowoczesne i praktyczne. W sklepie denley.pl kamizelki mają ciekawe, na różne okazje się sprawdzą. Porządnie wykonane, z kapturem do tego w rozsądnej cenie.
Odpowiedz
#4
Używane damskie ubrania mogą mieć drugie życie, ale trzeba wiedzieć jak się z nimi obchodzić Wink
Odpowiedz
#5
Witam,do tej pory moj styl byl nieco vintage. Teraz zalezy mi na zmianie stylu, poniewaz zaczynam nowa prace http://togethermagazyn.pl/dlaczego-warto...ch-online/ Co o tym sądzicie? Lubicie robic zakupy z Internetu?
Odpowiedz
#6
Ktoś tutaj wspominał o kamizelkach... nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, że taka ciepła kamizelka to absolutne must have w szafie każdej kobiety na jesień Uśmiech Bardzo ładne, stylowe kamizelki damskie oferuje na przykład sklep MOHITO Uśmiech Mimo tego, że sama mam już kilka takich kamizelek, na pewno w tym roku kupię jeszcze co najmniej jedną. Kamizelki są bardzo wygodne i praktyczne, co bardzo sobie cenię Uśmiech.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Czy są tutaj osoby, które tak jak ja kochają modę i trendy z lat 90-tych? Często szukam w sieci porad odnośnie obecnych trendów oraz mody, a osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić artykuł na stronie - https://www.rmf24.pl/kultura/news-tie-dy...rp_state=1 .
Odpowiedz
#8
Chodzi przecież o to, by być w stanie jak najlepiej poradzić sobie w kontekście doboru odpowiednich ubrań. Ja czytałem więcej na ten temat na stronie https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska...60914.html i zastanawiam się, w jaki sposób warto dobierać dla siebie odpowiednie bluzy. A czy Wy kupujecie też w sklepach online, czy stawiacie na stacjonarne zakupy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama