Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyznaczanie tras motocyklowych
#1
Dzień dobry! Orientujecie się może czy jest jakaś dedykowana aplikacja do wyznaczanie tras motocyklowych? Bardzo by mi się przydała, jak już zacznie się sezon. Co sądzicie o tej podlinkowanej? Wygląda przyzwoicie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Już sezon na motocykle powoli się rozpoczyna i warto szykować swoje maszyny. Tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenia/17-motocykle można zerknąć na niektóre do kupienia. Na dłuższe przejażdżki na pewno sprawdzi się coś lepszego. Warto o tym pomyśleć.
Odpowiedz
#3
Udało Wam się już w pełni przygotować na sezon, czy może jeszcze parę rzeczy do zrobienia i zakupów elementów stroju zostało? W przypadku kiedy szukacie sprawdzonego dostawcy potrzebnych części, akcesoriów, ale również odpowiedniej odzieży w tym obuwia to polecam także wziąć pod uwgaę Legat-Motocykle.pl gdzie mi w ostatnim czasie udało się kupić nowe rękawice na motor Jest w czym wybierać, ceny są racjonalne, a też jak dopiero to Wasze pierwsze zakupy to można liczyć na pomoc ich obsługi. Pozdrawiam i trzymam kciuki za udany start sezonu w tym roku!
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem, jeśli poszukujecie jakościowego sklepu internetowego, w którym znajdziecie mnóstwo części i akcesoriów do motocykli, to zdecydowanie polecam ten: https://moto-tour.com.pl/pl/products/ste...8-968.html. Osobiście kupowałem tam stelaże do mojego Kawasaki i jestem naprawdę mega zadowolony. Świetna cena i wysoka jakość oferowanych produktów.
Odpowiedz
#5
Niestety żadnej takiej aplikacji nie znam, raczej używaliśmy samego googla.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama