Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Architekt
#1
Architekt Kraków - jakiego możecie mi polecić? Szukam doświadczonej osoby, która urządzi kuchnię w stylu nowoczesnym i minimalistycznym.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
jeśli chodzi o budowę domu to opcji jest sporo - można stworzyć swój projekt z architektem, ale to dość kosztowne lub skorzystać z gotowych projektów np od https://projektyzwizja.pl/ my mamy dom z projektu i szczerze bardzo jestem zadowolona. Nie było wiekszych niespodzianek i zagwostek przy realizacji. 
Odpowiedz
#3
To już chyba zależy przede wszystkim od Waszego podejścia do tematu. Jeśli chodzi o budynki jednoosobowe, to dzisiaj jest to już coraz rzadziej spotykaną praktyką. Coraz więcej osób stawia natomiast na gotowe projekty domów, które moim zdaniem faktycznie mogą być dużo wygodniejszym wyborem. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#4
Jeżeli szukacie sprawdzonego architekta wnętrz w Poznaniu, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://ememstudio.com.pl/ , ponieważ sam z niej skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z uzyskanych rezultatów. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Odpowiedz
#5
Kogo polecacie?

__
malowanie dachów śląsk
Odpowiedz
#6
Duże znaczenie zdecydowanie ma to, gdzie dom będzie zlokalizowany i jednocześnie jaką działką na jego budowę dysponujecie. Według mnie na pewno warto poświęcić więcej uwagi na sprawdzenie różnych opcji, jeśli chodzi o projekty domów warto zwrócić uwagę na ich umiejscowienie na działce, układ pomieszczeń oraz funkcjonalność. To wszystko ma znaczenie w tym, aby dom Wam jak najlepiej służył przez długie lata i jednocześnie nie był zbyt duży, bo to tylko dodatkowe ogromne koszty. Dobrze, że na przykład sprawdzając projekty z biura projektów Archon od razu jest aktualny kosztorys na dany kwartał.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama