Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
materace dla dziecka
#1
Dzień dobry! Wiecie może gdzie będę mógł znaleźć jakieś dobrej jakości materace dla dziecka? Chciałbym kupić jakieś naprawdę wygodne do łóżeczka. Póki co udało mi się znaleźć te podlinkowane, co o nich sądzicie? Wyglądają na solidnie wykonane.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Hej. Chcę niedługo wyremontować sypialnię i muszę dokupić to i owo. Jedyną rzeczą na której nie będę wcale oszczędzał jest materac do łóżka. Moim ulubionym miejscem w domu jest sypialnia, a rzeczą łóżko, uwielbiam spać. Myślicie, że mogę kupić coś dobrego tutaj: https://ecomaterace.pl/materace/25-236-m...kokos.html
Odpowiedz
#3
My się skusiliśmy na materac lateksowy antyalergic covers od FIki miki - bardzo dobry dla maluszków Uśmiech działa wspomagająco w przeciwdziałaniu zaburzeń snu, pomaga zapobiegać wadom postawy i łatwo utrzymać go w czystości
Odpowiedz
#4
Oczywiście wybór odpowiedniego materaca jest bardzo istotny, tak samo jak i pozostałych artykułów do pokoju dziecięcego. Warto więc zdecydować się na zakup ochraniaczy, pościeli, czy poduszek w sprawdzonych miejscach typu http://www.lilibaby.com.pl/ . Gdzie można liczyć nie tylko na dobrą cenę, ale i świetną jakość.
Odpowiedz
#5
Poszukaj w sklepach internetowych. Tam wybór jest duży, a jakość też jest bardzo dobra. Widziałam, że duży wybór bezpiecznych materacy dla dziecka jest w tym sklepie https://hilding.pl/kategoria/materace-dzieciece/ . Ich materace zostały przebadane pod kątem metali ciężkich. Posiadają też certyfikaty, dlatego nie zagrażają zdrowiu dziecka. Zastosowano w nim też nowoczesne technologie.
Odpowiedz
#6
Bardzo dobrej jakości materace do łóżek dziecięcych oferuje również sklep internetowy FDM. Pod względem cenowym również wypadają tam one całkiem atrakcyjnie, więc wydaje mi się, że warto się tam rozejrzeć, polecam Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama