Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózek Riko Molla ?
#11
Myślę, że zanim się zdecydujemy na zakup jakiegoś modelu warto wcześniej poszperać trochę w sieci i poczytać opinie. Ja ze swojej strony n pewno mogę podrzucić namiar na sklep https://www.wozki-foteliki.pl . Mają tam spory wybór i rozsądne ceny, warto sobie zerknąć.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
To prawda, tym bardziej że teraz lepiej kupować online niż chodzić po sklepach i się narażać, ja też zamówiłam swojego x-landera online, mogłam o wszystko wypytać na livechacie, można zamówić też prezentację wózka na żywo jak ktoś chce
Odpowiedz
#13
Model Molla to ja znam tylko z obrazka , z doświadczenia i praktyki znam Qubus Gold.  Śliczny, elegancki, solidny zadbany w każdym najmniejszym szczególe. Stelaż pokryty jest powłoką galwaniczną, siedzisko i gondola posiadają regulacje oparcia a koła z bardzo dobrą amortyzacją sprawdzają się w każdych warunkach.  Spacery to przyjemność zarówno dla rodzica jak i malucha.
Odpowiedz
#14
Ja zdecydowałam się na Riko Basic z pompowanymi kołami i jest ekstra. Ma świetną amortyzację, więc dziecko śpi jak aniołek. Prowadzi się niezwykle lekko, więc spacery z nim są prawdziwą przyjemnością. Duży plus za to, że wózek jest naprawdę wielofunkcyjny - w spacerówkę spokojnie zmieści się nawet 2-3 latek, a siedzisko składane jest z ramą.
Odpowiedz
#15
Sad 
Widziałam niedawno całkiem ładny wózek Riko Molla na portalu ogłoszeniowym. Zastanawiam się czy stan faktyczny był taki sam jak w ogłoszeniu...
Odpowiedz
#16
Generalnie wózki marki Riko są bardzo dobre i warte uwagi. Przede wszystkim są wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dziecka materiałów, z którymi nie dzieje się nic niepokojącego pod wpływem warunków atmosferycznych. Mój wybór padł na Riko Nesa ze względu na atrakcyjną cenę i gumowe bezdętkowe koła.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ja zdecydowanie mogę polecić https://insevio.com/. Skusiłam się na ten wózek po dobrej recenzji https://www.youtube.com/watch?v=uwhNpRyhIBQ&t=6s. Polecam ją obejrzeć, dzięki niej właśnie wybrałam wózek Insevio, model 2w1 o pięknym kolorze Black Pearl Wink Wózek idealny dla aktywnych rodziców.
Odpowiedz
#18
Ja od początku też oglądałam recenzję bo nie chciałam jakiejś tandety kupić co się rozwali po pierwszym spacerze, pochodziłam trochę po sklepach ale nic mnie nie powaliło na kolana aż zdecydowałam się zamówić x-landera w necie bo tam jednak można kupić taniej jak są jakieś promocje
Odpowiedz
#19
Wydaje mi się, że powinniście być z niego zadowoleni. Ja co prawda wybrałam Riko Nesa, ale jest świetny. Marka Riko używa tylko trwałych dobrych jakościowo materiałów i to widać bo nawet po długich spacerach na słońcu nic się z nim nie dzieje. Wózek ma znacznie więcej atutów ze względu na które warto się na niego zdecydować.
Odpowiedz
#20
Nieco testowałam ten wózek, akurat wybór u mnie padł na inny model, dokładnie ten od https://venicci.pl/ z kolekcji Tinum, bo bardziej pasowały mi żelowe koła i amortyzacja. Ponadto moja koleżanka ma go również i sobie chwali, a nie chciałam wózka, który tylko ładnie wygląda, ale również ma wszystkie funkcjonalności. Venicci ma również dużą ilość akcesoriów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama