Otrzymaliśmy 0% naszego celu ..
Zbiórka na certyfikat SSL - 90zł (Do 27.11.2018)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecane biuro rachunkowe
#1
Czołem użytkownicy !
mieszkam w Warszawie odkąd pamiętam i jedyne biuro rachunkowe jakie mi polecano to biuro rachunkowe wola, czy ktoś z tego korzystał i jest w stanie powiedzieć jakie są kolejki ? Bo skoro jakość wykonywanych usług jest wysoka to znaczy, że kolejki pewnie też są niezłe ;P
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe sie zdecydujecie, prowadzenie księgowości w Waszych firmach będzie dużo prostsze, jeśli zdecydujecie się na wdrożenie różnych nowoczesnych systemów, np tych oferowanych przez firmę Primesoft. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie zapoznać się z ich pełną ofertą, do czego gorąco Was zachęcam, jeśli prowadzicie własne firmy.
Odpowiedz
#3
Obecnie biuro rachunkowe wcale nie musi być w tym samym miejscu co działalność firmy, wiele osób decyduje sie na outsourcing usług księgowych  (np. http://www.glc.pl/ksiegowosc). Ma to sporo zalet, bo przede wszystkim nie jesteście ograniczeni lokalnie. A w mniejszych miejscowościach niestety nie zawsze można znaleźć odpowiednie biuro, które dobrze poprowadzi odpowiednio Waszą księgowość, żebyście nie mili żadnych problemów prawnych. Warto pomyśleć też i o takiej możliwości.
Odpowiedz
#4
Ja szukam notariusza. Co powiecie o notariuszu http://monikaszyndak.notariusz.pl/ ? Doświadzenia ma wieloletnie i oferuje szeroki zakres usług.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości