Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co zamiast fotelika samochodowego?
#1
Chyba każdy z nas przerabiał taki momentu buntu, gdy dziecko nie chciało już jeździć w foteliku samochodowym. Na szczęście mamy teraz różne inne alternatywy zamiast takiego fotelika. Jedną z nich są pasy Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ które na spokojnie mogą zastąpić taki fotelik. Pamiętać jednak musimy że aby dziecko mogło już w takich pasach jeździć musi mieć odpowiedni wzrost i wagę. Muszę przyznać, że odkąd mamy takie pasy dzieciaki bardziej chętniej jeżdżą z nami na wycieczki 
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak najbardziej SMART KID BELT jest najlepszą alternatywa dla fotelika. Solidne i bezpieczne. Dzieciaki zadowolone podczas podróży.
Odpowiedz
#3
Znakomite, bezpieczne rozwiązanie, które w niezależnych testach zleconych przez fundację Jestem Potrzebnym otrzymało lepsze noty niż niejeden fotelik biorący w nich udział. Smart Kid Belt jest znakomity.
Odpowiedz
#4
to prawda. moj syn tez jezdzi w tych pasach, juz jest za duzy na fotelik, a dzieki skb moge nadal bezpiecznie przewozic swoje dziecko
Odpowiedz
#5
Chyba najwygodnięjszą i najbezpieczniejszą opcją jest ten Smart Kid Belt. Poddupniki bardzo słabo wychodzą na testach a ten pas podobnie jak foteliki nawet
Odpowiedz
#6
(29.11.2021, 16:14)samba66 napisał(a): Chyba najwygodnięjszą i najbezpieczniejszą opcją jest ten Smart Kid Belt. Poddupniki bardzo słabo wychodzą na testach a ten pas podobnie jak foteliki nawet

Smart Kid Belt był poddawany wielu niezależnym testom, których wyniki są dostępne w internecie. Prawdziwe jest, że wyprzedza on pod względem bezpieczeństwa niejeden fotelik lecz i tak nie ma prostej drogi do zaistnienia na polskim rynku gdyż zmaga się z wieloma trudnościami, o których przeczytałam w artykule https://dorzeczy.pl/kraj/172527/jak-to-sie-robi-w-ue.html  Polecam przeczytać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mam troje dzieci i żadne nigdy nie buntowało się przeciwko jeździe w foteliku. Od niemowlęcia podróżowały tylko w taki sposób i nigdy nie było żadnych protestów. Tak jak my zapinamy pasy dla bezpieczeństwa, tak one siedzą w fotelikach. Może to kwestia doboru odpowiedniego modelu. Pamiętajcie, że powinien być nie tylko bezpieczny, ale także funkcjonalny i wygodny. Polecam sprawdzić tę ofertę https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-...otowe.html
Odpowiedz
#8
nasz syn jezdzil w foteliku jeszcze w zeszlym roku ale bylo mu ciasno. teraz ma pasy SKB i jest zadowolony a ja wiem ze tez bezpieczny
Odpowiedz
#9
Te podstawki są na pewno bezpieczne?
Odpowiedz
#10
Nie wybrałabym niczego innego, jak fotelika samochodowego. Co, jak co takie foteliki zapewniają całkowite bezpieczeństwo i komfort. Zobaczcie na fotelik, jak i ja właśnie odkryłam MaxSpace https://avionaut.com/pl/foteliki/avionau...reyMelange. Jestem zaskoczona w jaki sposób został on wykonany i jakie świetne ma zabezpieczenia, które chronią dziecko podczas podróży, jak wykonuje nawet różne manewry.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama