Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
laserowa? drukarka czy atramentowa

drukarka atramentowa czy laserowa?
Witam, jaka drukarka jest bardziej opłacalna jeśli ktoś dużo drukuje? Moja atramentówka powoli dogorywa i pora na coś nowszego, budżet koło 400 zł
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

laser jak dużo drukujesz i nie zależy Ci na kolorowych wydrukach, brother na pewno ma kilka fajnych modeli, ja mam dosyć starą drukarkę brothera i w nowszych się nie orientuję, ale myślę że coś znajdziesz i zazwyczaj one nie robią problemów z zamiennikami
Odpowiedz
Kupiłam brothera j105, ma wifi i ludziska piszą że są zamienniki, popatrzyłam w sklepach i faktycznie trochę tego jest, zamówilam już pakiet actisów na allego na zapas
Odpowiedz
Jeżeli do druku cz/b to na pewno laser. Czasem dobre sprzęty używane można kupić na allegro. Takie podejście jest dobre jeżeli nie drukujesz ekstremalnie dużych ilości. Jeżeli duże to oczywiście nowy laser.
Odpowiedz
Drukarka już zakupiona, atramentowa bo jednak koloru czasami używam. Zamienniki Actis sprawddzają się jak na razie bardzo dobrze.
Odpowiedz
A co jeśli chodzi o kwestię drukarek wielkoformatowych? Możecie polecić jakiś dobry model? Zależy mi na tym, aby był to sprzęt na długie lata. Ostatnio trafiłam na stronę http://www.12rund.club/ i zastanawiam się nad zakupem któregoś z modeli HP Latex. Mieliście do czynienia z tymi drukarkami?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja ostatnio też kupowałam drukarkę do domu, zdecydowałam się na drukarkę atramentową z oferty https://locoprint.pl/ i uważam, że był to bardzo dobry wybór. Udało mi się trafić na naprawdę atrakcyjną okazję cenową, moim zdaniem sprzęt jest warty dużo więcej, niż za niego zapłaciła. Przy okazji zamówiłam sobie też od razu na zapas komplet tuszy, żeby później nie musieć się już o to martwić Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama