Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magazyny spożywcze
#1
Witajcie, prowadzę hurtownię spożywczą, moja firma dość dynamicznie się rozrasta i mam dylemat czy zainwestować w budowę kolejnego magazynu, czy też może skorzystać z zewnętrznej firmy tego typu https://kmc-services.com.pl/magazynowani...pozywczych Co o tym sądzicie? Kusi mnie to drugie rozwiązanie, bo wymaga mniej mojej pracy i zaangażowania.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Na takim magazynie na pewno muszą się znaleźć odpowiednie palety do składowania towarów. Producentów takich palet na rynku jest dość sporo, więc polecam Wam artykuł na stronie internetowej https://www.jaslo4u.pl/cena-europalet-gd...aslo-24904. Dowiecie się z niego, gdzie takie palety kupić, żeby nie przepłacić Wink
Odpowiedz
#3
W wielu przypadkach przydatne mogą okazać się również sorbenty chłonne i absorpcyjne. Moim zdaniem warto w nie zainwestować.
Odpowiedz
#4
Widzę, że myślisz nad otwarciem magazynu i dobrze. Myślę, że warto. Skoro tak najlepiej byłoby się rozglądnąć za dobrą firmą, która wszystkim się zajmie. Natomiast jak będziesz szukać maszyn do przeprowadzania różnych prac, to zobacz co ma w ofercie firma Bozer. Znajdziecie tam link do bozer.pl.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama