Otrzymaliśmy 26% naszego celu ..
Zbiórka dla forum (Domena - 30.03.19) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kursy maturalne Kraków
#1
Chciałem jak najlepiej przygotować się do matury. Zależy mi na dobrym wyniku bo idę na trudny kierunek na studiach jakim jest automatyka i robotyka. Bardzo pomocne okazały się kursy maturalne Kraków. Dały mi dużo i czuje, że teraz jestem w stanie zdać tą maturę śpiewająco! Polecam każdemu.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Każdy maturzysta chce dobrze zdać maturę żeby dostać się na wymarzone studia. Zerknij sobie tu: www.wsos.edu.pl
są tam poruszane ciekawe tematy i dla studenta i dla przyszłego studenta.
Myślę, że może Cię tam coś zainteresować. Ja bardzo dużo czytam i zawsze też radzę innym, żeby szukali informacji w internecie
bo warto korzystać z doświadczenia innych.
Odpowiedz
#3
A jak przygotowujecie się do matury z języka angielskiego? Moim zdaniem na pewno dużo pomógłby jakiś profesjonalny kurs. Co powiecie na kursy angielskiego organizowane przez Szkołę Językową Speak-Up, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-mlodziezy? Według mnie udział w takim kursie może przynieść sporo korzyści, więc polecam Wink
Odpowiedz
#4
I jezyka przed matura tez trzeba sie nauczyc. Wiem, ze tu https://speakingo.com/ mozna sie zapisac na kurs jezykowy. Bez problemu mamy mozliwosc podszkolic sie w angielskim tutaj.
Odpowiedz
#5
System edukacji i jego zwornik - egzamin maturalny wzbudzają liczne kontrowersje. Z jednej strony ciężko się dziwić młodym ludziom, którzy chcą po prostu osiągnąć dobry wynik, jednocześnie samo parcie na procenty z matury może się kiepsko skończyć. Warto zawsze projektować sobie ścieżkę edukacji i jeszcze przed maturą powyznaczać cele, dalsze zadania, kierunki studiów i - co chyba w tym wszystkim najbardziej przydatne, kursy zawodowe. Kluczem do udanej kariery jest bowiem możliwie szybkie rozpoczęcie pracy na stanowisku związanym z branżą, która nas interesuje. Warto sprawdzić, co jest wymagane na taki kurs maklerski kraków, aby jeszcze w liceum się do niego dobrze przygotować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości