Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Litwa
#1
Witajcie,
byliście kiedyś na Litwie? Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyjazdem tam do pracy, widziałam bowiem sporo atrakcyjnych ofert na stronie https://pl.europa.jobs/praca-litwa. Jak sądzicie, warto? Czy na Litwie można według Was dobrze zarobić? Może macie z tym jakieś doświadczenia?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Na litwie nie , ale byłem w holandii i mogę ci co nieco opowiedzieć na ten temat. Po pierwsze proponuje się upewnić z kimjedziemy, chodzi mi o firmę która to organizuje, żeby potem nie było żadnych nieprzyjemności związanych ze stawką , a wiem z doświadczenia ludzi , którzy byli nieopodal firmy w której pracowałem, że czasem tak bywa. Po drugie przygotuj się na najgorsze możliwe warunki tzn. spanie w jakichś barakach po 5 osób w pokoju, jeden prysznic na 30 chłopa także rano albo idziesz brudny do pracy albo wstajesz 1,5h wczesniej żeby się umyć. Po 3 to jest tam nudno jak cholera , bo zaazwyczaj jestes na jakimś zadupiu także po robocie nie ma co robić, dlatego większość ludzi która jest tam na dłużej jest strasznie dziwna, jeden drugiego obgaduje itd. Ja już raczej się nei zdecyduje na taki wyjazd, zwłaszcza, że niedawno znajomy polecił mi portal https://talentuno.com/pl/ za pośrednictwem którego udało mi się znaleźć naprawdę fajną pracę, także już nie czuje potrzeby aby wyjeżdzać po $$
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama