Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wózki widłowe
#1
Witam, poszukuje opinii na temat wózków widłowych. Czy ktoś z Was wynajmował kiedyś wózki widłowe używane?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja nie wynajmuje wózków, osobiście wole inwestować w własne. A gdzie kupujecie części do wózków widłowych? Ja niedawno kupiłem kilka części do wózków widłowych Toyota i jestem bardzo zadowolony - szybka dostawa, niskie ceny oraz miła obsługa. Polecam!
Odpowiedz
#3
Właśnie dlatego zawsze warto byłoby stawiać na jak najlepsze rozwiązania pod kątem doboru wózków widłowych. Najlepiej zajrzyjcie do https://www.agforklift.pl/udt/ i sami się przekonajcie, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Myślę, że to może być dla Was idealnym wyborem.
Odpowiedz
#4
zależy, jakie są potrzeby. czasem lepiej wynająć Uśmiech

___
okna rybnik
Odpowiedz
#5
Jeśli kogoś z Was interesowałyby profesjonalne części do wózków widłowych warszawa, to polecam kontakt z firmą ELEKTRO - COMPLEX, która zajmuje się nie tylko sprzedażą takich właśnie części, ale również profesjonalnym serwisem takich wózków. Z jej strony możecie liczyć zarówno na serwis bieżący, jak i na przegląd techniczny czy też wykonanie prac konserwatorskich. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy Wink
Odpowiedz
#6
W mojej opinii jak najbardziej warto tutaj poświęcić trochę wiecej czasu na poszukiwania i na przykład zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Lemarpol którzy są jednym z nielicznych dostawców i serwisów wózków widłowych różnego typu, czy podnośników koszowych. Warto wspomnieć, że są największych dystrybutorem marki Manitou. Natomiast na stanie mają takie marki jak Nissan, czy również Toyota. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać na co się ostatecznie zdecydowaliście.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
My szykujemy się do szkolenia ISO. Szef postanowił cos ruszyć w firmie i będziemy wdrażać nowe certyfikaty, które prawdopodobnie pozwolą zaistnieć nam na rynku międzynarodowym, a w Polsce uzyskać czołową pozycję w naszej branży. Zobaczymy jak to pójdzie.
Odpowiedz
#8
Zobacz na stronę https://solidneszkolenia.pl/ . Wydaje mi sie, że organizują kursy na obsługę wózków. Mój mąż u nich robił ostatnio kurs spawacza i był bardzo zadowolony. Chwalił za świetną organizację, miłą atmosferę, dobrych instruktorów. Firma jest znana i korzystają z jej oferty nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które wysyłają swoich pracowników na kursy zawodowe, a także urzędy pracy itp.
Odpowiedz
#9
ja wynajmowałam, polecam.

UśmiechospelUśmiech
Odpowiedz
#10
Myślę, że bardzo dobrym pomysłem jest zainwestowanie w swojej firmie w wózki paletowe elektryczne , z których obsługą poradzi sobie chyba każdy. Na pewno mają one wiele zalet np. poradzą sobie świetnie na wąskich korytarzach, mają kompaktowe wymiary, a akumulator zapewnia szybki i łatwy transport. Idealnie nadadzą się w niskim i średnim udźwigu i na równej nawierzchni. To dobra inwestycja w kompaktowe urządzenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama