Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
projekt domu
#11
Sprawdź sobie jeszcze projekty domów gotowych z biura projektów Archon, ponieważ trzeba przyznać że akurat u nich można znaleźć wiele możliwości i w tym nowoczesne parterówki. Ja tutaj akurat mogę pozytywnie wypowiedzieć odnośnie projektu domu Dom w kosaćcach 2 na który po konsultacjach się zdecydowaliśmy. Po prostu ładny w rozsądnym metrażu i dość tani w budowie bo od razu wzięliśmy aktualny kosztorys. A jeszcze trochę ścianki działowe przy adaptacji wprowadziliśmy. Przyznam, że to przebiegło w pełni pomyślnie z terminową dostawą również za darmo Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Budowę trzeba przede wszystkim zacząć od wyboru projektu. Czy macie już coś na oku? Serdecznie polecam biuro projektowe https://zarzycki-konstrukcje.pl/ . Jestem naprawdę zadowolona z projektu, który stworzyli dla mnie.
Odpowiedz
#13
Bez względu na to, czy rozpoczynasz budowę domu, czy też planujesz prace remontowe wewnątrz lub na zewnątrz budynku, warto poznać koszty takiej inwestycji. Dobrym narzędziem do tego celu jest kosztorys online który pozwala nie tylko na wyliczenie potrzebnego materiału, ale także na oszacowanie czasu pracy oraz kosztów pracowników lub firmy remontowo-budowlanej.
Odpowiedz
#14
Aktualnie poszukuję solidnej hurtowni elektrycznej, która spełni moje wymagania. Jednym z kluczowych kryteriów wyboru dla mnie jest szybka wysyłka zamówień. Czy ktoś może polecić mi hurtownię, która jest znana z błyskawicznej realizacji zamówień? Zależy mi na tym, aby zamówione przeze mnie produkty zostały jak najszybciej dostarczone, co jest szczególnie ważne, gdyż planuję prowadzić intensywne prace na budowie. Oczywiście, poza szybką dostawą, zależy mi także na jakości produktów oraz konkurencyjnych cenach. Znajomi polecili mi: https://www.elus.pl/hurtownia-elektryczna/poznan/167 Co o niej myślicie ?
Odpowiedz
#15
Na pewno projekt domu musi spełniać potrzeby domowników, dlatego trzeba przemyśleć rozmiary. Mi podobają się projekty domów firmy Domywstylu. Są nowoczesne, a do wyboru są m.in. domy parterowe, piętrowe, w stylu stodoły czy z garażem. Można nawet znaleźć projekty domków letniskowych. Do tego otrzymacie kosztorys. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama