Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waluta cyfrowa
#1
Zastanawialiście się kiedyś nad wymianą walut cyfrowych albo nad tym by już teraz takie waluty zakupić? Wydaje mi się, że z czasem może być to bardzo opłacalne. Widziałam, że tutaj https://bitbay.net/pro/pl/ można zakupić bitcoiny. W ogóle giełda cyfrowych walut staje sie coraz bardziej popularna.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja potrzebuję jedynie walut będących w normalnym obiegu, poza PLN to jedynie EUR i czasem GBP. Żeby było taniej i wygodniej kupuję potrzebną mi walutę przez Internet. Aktualnie często na Gieldawalut.com. Platforma mega korzystnie wycenia, sprawnie można też bezpośrednio z niej wysyłać przelewy na polskie i zagraniczne konta- obsługuje wszystkie banki.
Odpowiedz
#3
Waluta cyfrowa mnie nie interesuje, wolę wymieniać normalne pieniądze w kantorach internetowych takich jak choćby Pluskantor - nie pobierają żadnych dodatkowych opłat i mają bardzo dobre kursy. Polecam, naprawdę warto.
Odpowiedz
#4
To prawda, kantor online oferuje znacznie korzystniejsze kursy walut niż taki tradycyjny oraz większość banków. Wygodniej jest zresztą wymieniać walutę bezgotówkowo, do takiego kantoru ma się dostęp przez całą dobę i z każdego miejsca na świecie.
Odpowiedz
#5
Skoro interesuje Was ta tematyka to tu dostepne są szczegółowe informacje o giełdach kryptowalut. Sama sporo się o nich dowiedziałam i mam zamiar nieco bardziej na poważnie podejść do tematu. Z tego co słyszłam od wielu już osób jest to dobry i rentowny sposób na inwestycję i można spróbować się w to pobawić. W sumie i tak spędzam sporo czasu przed komputerem to przynajmniej bym zrobiła z tego jakiś użytek.
Odpowiedz
#6
Teraz przyszłościową walutą są bitcoiny. Jezeli chcemy jeszcze na tym zarabiać to jest teraz bardzo dobry moment na inwestowanie. Jak sprawdzałam ostatnio kurs https://tokeneo.com/news/pl/kurs-bitcoin/ to rozważałam czy nie zainwestować w to.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeśli już wpsominacie o wymianie walut i kantorach to wydaje mi się, że warto jest korzystać z usług od Waluteo . Mają bardzo niski spread pomiędzy ceną zakupu a ceną sprzedaży co jak dla mnie jest na prawdę sporym atutem w tym przypadku. Sami sprawdźcie jak korzystnie mozna wymieniać u nich walutę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama