Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak porozmawiać o projektach?
Cześć, nie obraźcie się za to, co tu napiszę, ale wydaje mi się, że tutaj nie można za bardzo rzeczowo porozmawiać o projektach domów. Owszem, ktoś tam pisze, że kupił taki, a taki i że mu odpowiada, a ja bym chciała pogadać tak wiecie, technicznie. I kropka. Może mi zasugerujecie jakieś miejsce, gdzie to jest w ogóle możliwe?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Jakie projekty Cię interesują? Od kogo? Bo akurat MG Projekt ma grupy dyskusyjne na FB do przegadywania projektów, także zanim się je kupi. Tutaj https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/gr...e_internal masz całą ich listę. Ja jestem zapisana do 3, a jeszcze nie wiem, czy do jednej nie wejdę, tyle projektów od nich mi się podoba. Sama chyba przyznasz, że są niezłe? Trudno się zdecydować.
Odpowiedz
Fakt, zapomniałam już o tych grupach, a na jednej byliśmy nawet i kilka razy się radziliśmy. To już raczej przy końcówce budowy było, bo wcześniej o nich nie wiedziałam, także wiecie. Ale sprawdziły się. Dużo się dowiedzieliśmy, ale też mieliśmy wsparcie samej pracowni.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości