Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski horror
#1
Jak wam się wydaje, czy film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" odniesie sukces? Widziałem trailer i szczerze pisząc, to naprawdę zapowiada się nieźle. Zupełnie nie potrafię zrozumieć hejtu na aktorów i plakat. Filmu nie widzieliście, a plakat dla mnie idealnie oddaje klimat filmu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A ja jestem bardzo ciekawa tego filmu. Według mnie, krytyka Wieniawy po jedynie zwiastunach jest niesprawiedliwa. Dajmy dziewczynie szansę się wykazać. Tak samo jak spadła fala krytyki na drugą młodą aktorkę, za to, że pokazała się nago - jej ciało, niech robi co chce. Nie powinno to nikogo interesować Uśmiech
Odpowiedz
#3
Oglądałam zwiastun i ogólnie od jakiegoś czasu czytam trochę o tym filmie bo rzadko kręci się u nas w kraju slasher, a tak prawdę mówiąc to raczej nie słyszałam o innym. Zapewne są, ale widocznie zostały przyćmione przez inne produkcje. Dobrze, że zdecydowano się na taką odważną produkcje - odważne sceny, różne nawiązania itd. Myślę, że ten film może otworzyć dla polskich twórców furtkę do tego by tworzyć coś innego niż komedie romantyczne, które ostatnio powstają w bardzo dużych ilościach ;P.
Odpowiedz
#4
Dużo ludzi hejtuje ten film za ,,oklepany schemat". Obóz, nastolatkowie i potwór czający się w lesie. Ale przecież to nie znaczy, że film będzie zły. Takie są realia gatunku, taki ten film obrał kierunek i można to traktować jako taki hołd dla podobnych filmów z tego gatunku. Ja osobiście z chęcią obejrzę go.
Odpowiedz
#5
Dobrze powiedziane Big Grin. Klimat w tym filmie odgrywa dużą role, będzie to jeszcze lepiej odczuwalne w kinie podczas premiery. Ciekawi mnie mega ten potwór i to jak twórcy zaplanują jego genezę.
Odpowiedz
#6
On jakiś zdeformowany jest, może to ten bliźniak co się przemienia w coś chyba. Widać to w trailerze.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Domysłów może być wiele. Ja tam poczekam jednak do piątku na premiere i wszystko będzie wiadome Big Grin.
Odpowiedz
#8
I wiecie co ta polskie filmy to się do prokuratury nadają bo to czasem straszniejszy jest ten film niż to co w nim jest
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama