Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie letnie buty?
#1
Jak w temacie. W jakich letnich butach chodzicie na co dzien latem?

Zastanawiam się co sobie kupić nowego na przecenach.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja osobiście polecam buty Cat P722309, które są teraz dość dobrze przecenione. Jak dla mnie są to jedne z najwygodniejszych butów jakie kiedykolwiek miałem na nogach, w dodatku wyglądają stylowo i pasują do różnych stylizacji.
Odpowiedz
#3
Latem chodzę w sandałach. Jednak nie lubię chodzić w płaskich sandałach, zwykle chodzę w modelach na koturnie. Są przewiewne, a do tego eleganckie. Zobaczcie: 

[Obrazek: 96119_1.jpg]
Odpowiedz
#4
Czesc! znalazlem taka strone z butami https://steptop.pl/37-mezczyzni-sneakersy wygladaja calkiem fajnie, a ja szukam czegos uniwersalnego, zeby byly wygodne i dobrze prezentowaly sie. wedlug was ktora firma bedzie najlepsza? Big Grin
Odpowiedz
#5
Ja chodzę cały rok tylko w skórzanych Uśmiech W lecie zwykle wybieram otwarte, na różnych wysokościach Uśmiech A wiecie jak czyścić skórzane buty?
Odpowiedz
#6
Sam ostatnio polubiłem buty żeglarskie męskie - zobacz sobie, eleganckie ale jednoczesnie nie takie mocno formalne.

To jak je nosić zależy od materiału z jakiego są wykonane - skórzane i zamszowe modele warto założyć do formalnych letnich stylizacji, a wykonane z lekkich przewiewnych materiałów doskonale sprawdzą się z krótkimi szortami oraz sportową koszulką.

Osobiscie wybieram klasyczne kolory, nie przepadam za pstrokaciznami.

Polecam ze swojej strony tę firmę https://klasycznebuty.pl/pl/producer/Berwick/1 - bardzo dobrej jakosci obuwie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
O, mnie bardzo się podobają sandały na koturnie. W tym roku chciałabym sobie kupić nowe tego typu sandałki, bo te które miałam są na wykończeniu. Na szczęście na stronie butyraj.pl spodobały mi się sandały skórzane na koturnie Dolce Pietro- są naprawdę świetne, możecie sobie sprawdzić. Bardzo mi się spodobał ich wzór oraz kolorystyka.
Odpowiedz
#8
Ja bardzo lubię sandały https://multimoda.shop/wszystkie-produkt...ndaly.html , w szczególności na obcasie. Na co dzień preferuje eleganckie stylizacje do pracy więc to najlepsze rozwiązanie na ciepłe dni. Do luźniejszego looku najczęściej noszę balerinki.
Odpowiedz
#9
Moja praca wymaga niestety butów zakrytych , ale sandały również znajdują się w mojej kolekcji Najważniejsze dla mnie to by buty byty wygodne i solidne. Niestety często bywa problem z rozmiarami, zwłaszcza gdy poszukiwane są duże buty damskie. Ale w Noevision http://noevision.pl/dla_niej/rozmiary_33-43.html znajdziecie nie tylko ciekawą ofertę , pod względem kolorów i fasonów ale również pełną rozmiarówkę.
Odpowiedz
#10
Teraz na wiosnę będe kupowała dla siebie jakieś fajne buty i zastanawiam się co wybrać. Bardzo podoba mi się galanteria skórzana , wy gdzie kupujecie takie rzeczy ?Może jakaś strona z galanterią ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama