Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasożyty u zwierzaków
#1
Musisz bardzo dobrze zadbać o swojego psa by nie męczył się z kleszczami czy pchłami. Zastanawiałaś się może czynie kupić takiej obroży https://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-fut...g-flavour/ TEraz jeszcze jak pies wiecej czasu spędza na zewnątrz to bardziej jest narażony na takie rzeczy
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Regularnie kupuję takie preparaty, tym bardziej że mam ogródek a co a tym idzie mój pies jest wychodzący. Musisz jednak pamiętać, że pchły i kleszcze to nie jedyne pasożyty które szkodzą naszym zwierzakom, są nimi też robaki u psa. Chyba najbardziej zdradliwe paskudztwo , bo ot tak niewidoczne, a naprawdę groźne. Robaki powodują bowiem różne choroby, a więc przynoszą pupilowi cierpienie a niekiedy nawet dyskomfort właścicielowi, bo niekiedy zarażają, czego skutkiem są zwykle nieprzyjemne problemy gastryczne. Dlatego myślę, że i z tym tematem warto się zapoznać. W poradniku na stronce https://johndog.pl/blog/zdrowie/pasozyty...e-zarazic/ znajdziesz wyczerpujące informacje. Dzięki nim w miarę szybko, na podstawie objawów rozpoznasz, czy Twój pies może mieć robaki, dowiesz się też jak zapobiegać atakowi tych pasożytów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama