Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
pożyczka

Pożyczka
Najlepsze oferty są zdecydowanie w firmie Credy.pl - moim zdaniem czołowej firmie, która udziela pożyczek. Na ich stronie znajdziecie setki korzystnych ofert, idealnych na każdą okazję. Zerknijcie tutaj: szybkie pożyczki przez internet - naprawdę warto, to istna rewelacja!
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Nie wierzę w pożyczki dobre i szybkie. Szybko to oni jedynie chcą zwrotu pieniędzy i to z ogromną nawiązką.
Odpowiedz
Zdecydowanie pełniejszą ofertę finansową ma ta strona http://www.bezbiku.info/, pożyczki są dostępne na 30 dni jak na dłuższy termin w tym pożyczki ratalne.
Odpowiedz
nie lubie brać pożyczek ale czasami nie ma niestety wyboru
Odpowiedz
Zgodzę się, że z pożyczkami różnie bywa jednak są też naprawdę rzetelne firmy. Po prostu pożyczając pieniądze należy zastanowić się czy nie będzie to duże obciążenie dla naszego budżetu. Polecam ten tekst: http://www.informationhouse.pl/sprawdzon...kobiorcow/ zawiera bardzo mądre rady Uśmiech
Odpowiedz
Nigdy nie pożyczyłem pieniędzy, nigdy nie brałem kredytu. Boje się brać od kogoś pieniędzy. Wolę czegoś nie kupić jak mnie nie stać, niż brać od kogoś kaskę.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama