Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi
#1
Hej. Chcemy wymienić drzwi w naszym domu, głównie chodzi nam o drzwi zewnętrzne. Słyszałam sporo dobrego o firmie Erkado, podobno mają nowoczesne i solidne produkty. Co sądzicie, znacie ich?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W tej kwestii mój tato będzie się rozeznawał, bo on miał do tego rękę. Sama co prawda od czasu do czasu na takie drzwi wewnętrzne Rzeszów zaglądam, ale decyzję podejmie tato. Chciałam w sumie spróbować sama, ale niech ma też jakiś wpływ na to, co się dzieje u nas w domu. Pozwolę mu na to.
Odpowiedz
#3
Jak dla mnie to jednak najkorzystniejszą ofertę posiada https://inwestprofil.pl/ . Zamówiliśmy tutaj niedawno drzwi jak i okna i moim zdaniem jest to jeden z najlepszych producentów. Również ceny nie należą do wysokich, więc warto tutaj zajrzeć
Odpowiedz
#4
Jeżeli przede wszystkim ma być to dobrej klasy stolarki okiennej, drzwi, czy także wykonania montażu to z Poznania i okolic jak najbardziej mogę polecić żebyście wzięli pod uwagę firmę Domega. U nas wybór padł na OknoPlast, już zamontowane i naprawdę super wpasowują się w aranżację także jeśli chodzi o sam styl wykończenia, co do montażu również zasługują na bardzo dobrą opinię.
Odpowiedz
#5
Zobacz sobie ofertę firmy KMT. My od nich mamy drzwi stalowe model Passive 75. Zleżało nam na naprawdę ciepłych drzwiach, a one mają izolację termiczną ud na poziomie 0,57. Dzięki temu kwalifikują się do programu czyste powietrze i można się zgłosić o dofinansowanie, które wynosi nawet 60% ceny drzwi. Dodatkowo drzwi są super wykonane, ładnie się prezentują, widać że są solidne i trwałe. Producent daje na nie gwarancje 2 lata.
Odpowiedz
#6
Polecam Wam zapoznać się z ofertą firmy Bianex, gdzie zajmują się również montażem drzwi Uśmiech Na https://bianex.pl/montaz-drzwi znajdziecie więcej informacji.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Szukając przede wszystkim stylowych, jak i funkcjonalnych propozycji drzwi oraz okien licząc przy tym na konkretny montaż to mogę zdecydowanie polecić . kontakt z firmą Drawex z Gdańska, także warto się do nich wybrać i sprawdzić różne opcje. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie i dopasujecie je idealnie pod swoje potrzeby. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#8
A ja wybrałem drzwi szklane, ponieważ lubię tak nietypowe rozwiązania. Zaproponowane przez Alando https://www.alando.pl/drzwi-szklane , idealnie odnalazły się w naszych nowoczesnych wnętrzach. Styl ten dedykuję w szczeólności osobom, które design i estetykę cenią ponad wszystko. Kolejny plus to z pewnością jakość, dzięki której drzwi posłużą nam przez bardzo długi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama