Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotel dla psa
#1
W poprzednim miesiącu wyjechaliśmy z mężem na wakacje i nie mogliśmy wziąć ze sobą psa do samolotu. Potrzebowaliśmy aby ktoś się zajął naszym pupilem, niestety nikt nie był pozytywnie nastawiony. Na szczęście udało nam się znaleźć hotel dla psa. Przemiła obsługa i piękny obiekt z którego nasz pupil wrócił niesamowicie szczęśliwy! Dostaliśmy w dodatku wykaz jak wyglądały poszczególne dni w hotelu, czy pies był na spacerze i co jadł. Jak dla mnie rewelacja, jak planujecie jakiś dłuższy wyjazd to przemyślcie tą opcję. Doba kosztuje tylko 30 zł, więc to nie są jakieś duże pieniądze. Nie porzucajcie psów, tylko oddajcie je do takich miejsc.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oddając psa do hotelu warto żeby przy obroży miał nadjnik gps, który pozwoli nie tylko sprawdzić czy jest wyprowadzany na spacery ale też jak jest traktowany. Takie urządzenie można zakupić na bezpieczne zwierze i pozwala nie tylko kontrolować jego lokalizację ale też usłyszeć co się wokół niego dzieje.
Odpowiedz
#3
My praktycznie zawsze, kiedy wyjeżdżamy na weekend lub na wakacje korzystamy z usług hoteli dla zwierząt. A dokładniej zawozimy naszego czworonoga do Pensjonatu "U Zoopsychologa", ponieważ mamy pewność, że ma tam zapewnioną w pełni fachową opiekę i bardzo dobre, komfortowe warunki Uśmiech Pensjonat ten znajduje się w Maryninie pod Warszawą, więc jeśli jesteście z tamtych okolic, to polecamy  Wink
Odpowiedz
#4
Nie ma co ukrywać, że lepiej aby pies został w domu ale jeśli nie ma się kogos, kto by się nim zajął podczas naszej nieobecności to hotel jest dobrym rozwiązaniem. W hotelu jest bardzo dobra opieka nad psami gdyż pracują tam miłośnicy zwierząt co sprawia, że pobyt nie jest tak bardzo stresujący. Świetną opiekę oferuje psi hotel Morris - tam bez obaw można zostawić czworonoga na kilka dni.
Odpowiedz
#5
W większości przypadków nie widzę większych przeszkód, żeby zabrać ze sobą psa, zamiast zostawiać go ze sobą w hotelu. Szkoda, żeby zwierzak tęsknił mocno przez 2 tygodnie, czy dłużej. O tym, jak przygotować się do wspólnego wyjazdu można przeczytać np. tu: http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/w...id,tm.html
Odpowiedz
#6
Zastanawiam się czy takie hotele oferują też wyżywienie pieska czy trzeba przywieźć swoją karmę? Mój maluch ma bardzo delikatny żołądek i wolałabym, żeby jadł, to co mu kupię. Robiłam niedawno zakupy w sklepie zoologicznym Krakvet https://www.krakvet.pl/ i zamówiłam trochę więcej specjalnie na tą okazję.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja zawsze zabieram ze sobą legowisko dla pieska na wakacje. Zazwyczaj zwykłe hotele czy pensjonaty akceptują zwierzęta, bo najczęściej robią one mniejszy bałagan niż ludzie Wink Jeździmy tak od lat ze średniej wielkości pieskiem i jesteśmy zadowoleni.
Odpowiedz
#8
Odkąd mój pies na jednych wakacjach napsocił i musiałam płacić za jego mają rozróbę stwierdziłam, że nie wezmę go już nigdzie. Gdyby nie był tak energiczny to byłoby ok, ale ja też jadę na wakacje odpocząć. A nie, jeszcze gonić psa. Teraz fajnie jest o tyle, że mamy przykładowo taki dobry hotel dla psów i możemy go tam pozostawić z czystym sumieniem. Tam pełnią całodobową opiekę i dbają o to, żeby piesek miał zaspokojone swoje podstawowe potrzeby.
Odpowiedz
#9
A czy korzystał ktoś z usług psiego psychologa? Chciałbym, żeby przyjrzał się zachowaniu mojego psa. Znalazłem https://ethoplanet.com/ takiego specjalistę. Drogie są takie usługi?
Odpowiedz
#10
Na pewno usługi nie są tanie, i to nie tylko dotyczące psychologa, behawiorysty, ale również psi fryzjer nie należy do najtańszych. Byłam kiedyś przy takim strzyżeniu, akurat w tym przypadku pies był szykowany na wystawę. Strasznie dużo pracy było włożone przez fryzjera, nie tylko jeśli chodzi o strzyżenie, ale również by pies nie był zestresowany, by spokojnie stał przez prawie dwie godziny zabiegów. Tamtego fryzjera straciłam już z oczu, ale równie mocno poświęcają się dla zwierząt tutaj https://pupilon.pl/ , w Siedlcach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama