Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
alergia

Alergia
Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak wyglądają takie testy na alergie pokarmowe - to koniecznie zerknij na stronę internetową alergiczne.info - wydaje mi się, że warto. Jest to niezwykle problematyczna sprawa, ale są fajne laboratoria, które tanio robią takie badania Uśmiech
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

dla mnie to dziwne jest

A jak radzicie sobie z alergią na kurz? Mi kiedyś bardzo utrudniało to życie, ale na szczęście z biegiem lat jest coraz lepiej  Uśmiech
Od jakiegoś czasu płuczę wszystkie pościele, ręczniki, koce, prześcieradła w specjalnym środku dla alergików - Allergoff, który powoduje zmniejszenie ilości alergenów. Oprócz tego pryskam też specjalnym sprayem z tej samej serii wszystkie materace i tapczany, i muszę Wam powiedzieć, że naprawdę czuję różnicę - u siebie d domu kicham o wiele rzadziej, niż np. wtedy kiedy pójdę do znajomych Uśmiech więc naprawdę polecam Uśmiech A Wy jakie macie sposoby na radzenie sobie z alergią?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama