Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
firmy dla oprogramowanie

Oprogramowanie dla firmy
#1
Cześć!

Interesuje mnie wyposażenie firmy, którą właśnie tworzę w odpowiednie oprogramowanie. Chciałbym skorzystać w jak największym procencie z darmowego oprogramowania, jak na przykład darmowy program do faktur
Z jakiego oprogramowania Wy korzystacie? Jak wygląda to u Was cenowo?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W różnych firmach różnie to wygląda. Fakt jest taki, że sporo firm posiada w swojej ofercie przede wszystkim oprogramowanie webowe. Np Infakt, Nazwa itd.
Wiele firm korzysta z dedykowanych rozwiązań, które mają tylko takie funkcjonalności na jakich im zależy.
Polecam zainteresować się jeszcze http://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/ - masz tam specyfikację takich systemów.
Odpowiedz
#3
Bardzo fajne rozwiązanie. Jeżeli szukasz jeszcze innych, ciekawych usprawnień dla Twojej firmy to koniecznie zajrzyj na http://sidgroup.pl . ich oferta to nowoczesne rozwiązania IT dla każdego niemalże biznesu. Dzięki temu nie tylko zautomatyzujesz swoją pracę z fakturami ale także praktycznie każdy dział w Twojej firmie będzie mógł bardziej efektywniej pracowac
Odpowiedz
#4
Według mnie dobre oprogramowanie to takie, które jest tworzone we współpracy z osobami, które oczywiście będą je wykorzystywać do codziennych zadań. Nic nam z drogiego, rewelacyjnego rozwiązania, jeżeli pracownicy nie będą potrafili odpowiednio go wykorzystać. Dużo na ten temat przeczytałem w tym artykule: http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-pub...ta,96.html . Sądzę, że pracownicy powinni brać udział w każdym etapie wdrażania oprogramowania, a później przekazywać informacje na temat prawidłowości jego działania twórcom.
Odpowiedz
#5
Polecam również zajrzeć na https://nav24.pl i sprawdzić ich propozycje rozwiązań technologicznych dla firm. Proponują oni przede wszystkim oprogramowanie do kompleksowego zarządzania magazynem czy halami produkcyjnymi ale i dla innych firm. Możecie znaleźć tam także szereg fajnych rozwiązań specjalistycznych dla innych gałęzi biznesu, znacznie mniejszych
Odpowiedz
#6
Takie oprogramowanie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta to mega ułatwienie jeśli chodzi o codzienne zarządzanie firmą. Warto zadbać przede wszystkim o płynny obieg dokumentów w firmie i tu na przeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma Baseline https://www.baseline.pl/obieg-dokumentow/ . System jest zintegrowany z urządzeniami biurowymi w danym miejscu, skutecznie rozwiązuje wszelkie problemy, które mogą być związane z obiegiem dokumentacji w firmie.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama