Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyniki dane dla aternatywy fotelika
#1
Zapoznałam się właśnie z nowymi wynikami testów porównawczych Smart Kid Belt i jestem pod ich mega wrażeniem. Urządzenie to wypadło znakomicie w porównaniu do fotelików. Mieliście okazję też się z nimi zapoznać?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
(02.03.2020, 21:07)Mysz napisał(a): Zapoznałam się właśnie z nowymi wynikami testów porównawczych Smart Kid Belt i jestem pod ich mega wrażeniem. Urządzenie to wypadło znakomicie w porównaniu do fotelików. Mieliście okazję też się z nimi zapoznać?
A gdzie widziałaś te testy? Z chęcią bym poczytała o nich, bo to dość ważny temat. Rozumiem, że poza tym pasem były testowane inne urządzenia? Foteliki? To byłby chyba pierwszy test, gdzie porównują dwa różne systemy. Ciekawe to by było.
Odpowiedz
#3
Słyszałem o takich testach robionych w Hiszpanii. Właśnie porównawczych. Jakaś fundacja zlecała te testy. Smart Kid wypadł całkiem dobrze. Poszukam gdzie o tym czytałem.
Odpowiedz
#4
Tak, to właśnie te testy BartS. Zostały one wykonane na zlecenie Fundacji Jestem Potrzebny i na ich stronie zostały podane ich wyniki.
Odpowiedz
#5
Słyszałam o tym pasie i nawet widziałam coś takiego na półce w sklepie,ale nie miałam pojęcia,że można gdzieś znaleźć testy porównawcze.Muszę zapoznać sie z nimi ,bo to urządzenie bardzo mi się spodobało,ale nie byłam przekonana co do bezpiecznego używania.
Odpowiedz
#6
(05.03.2020, 22:12)Mysz napisał(a): Tak, to właśnie te testy BartS. Zostały one wykonane na zlecenie Fundacji Jestem Potrzebny i na ich stronie zostały podane ich wyniki.

Zaskakujące wyniki. 4 na 6 testów Smart Kid Belt wypadł dużo lepiej niz foteliki. Jeden fotelik nie przeszedł jednego z testów. Szok.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(09.03.2020, 20:18)micha napisał(a):
(05.03.2020, 22:12)Mysz napisał(a): Tak, to właśnie te testy BartS. Zostały one wykonane na zlecenie Fundacji Jestem Potrzebny i na ich stronie zostały podane ich wyniki.

Zaskakujące wyniki. 4 na 6 testów Smart Kid Belt wypadł dużo lepiej niz foteliki. Jeden fotelik nie przeszedł jednego z testów. Szok.

Bardziej zaskakuje, że jeden z fotelików nie przeszedł testu a jest w sprzedaży. Dziwne. Niby mają homologacje itd ale testu nie do końca przechodzą. A pas przeszedł ten test z dużym zapasem. Dobrze to o nim świadczy.
Odpowiedz
#8
Dla mnie te wyniki są imponujące i ja im wierzę.Sama posiadam SMART KID BELT i nie zamierzam go wymienić na inny fotelik czy pasy.
Odpowiedz
#9
(11.03.2020, 20:11)BartS napisał(a):
(09.03.2020, 20:18)micha napisał(a):
(05.03.2020, 22:12)Mysz napisał(a): Tak, to właśnie te testy BartS. Zostały one wykonane na zlecenie Fundacji Jestem Potrzebny i na ich stronie zostały podane ich wyniki.

Zaskakujące wyniki. 4 na 6 testów Smart Kid Belt wypadł dużo lepiej niz foteliki. Jeden fotelik nie przeszedł jednego z testów. Szok.

Bardziej zaskakuje, że jeden z fotelików nie przeszedł testu a jest w sprzedaży. Dziwne. Niby mają homologacje itd ale testu nie do końca przechodzą. A pas przeszedł ten test z dużym zapasem. Dobrze to o nim świadczy.
Wręcz bardzo dobrze to o nim świadczy. Jednak pomimo, ze to nowy produkt na rynku warto mu zaufać.
Odpowiedz
#10
(12.03.2020, 20:23)Mysz napisał(a):
(11.03.2020, 20:11)BartS napisał(a):
(09.03.2020, 20:18)micha napisał(a):
(05.03.2020, 22:12)Mysz napisał(a): Tak, to właśnie te testy BartS. Zostały one wykonane na zlecenie Fundacji Jestem Potrzebny i na ich stronie zostały podane ich wyniki.

Zaskakujące wyniki. 4 na 6 testów Smart Kid Belt wypadł dużo lepiej niz foteliki. Jeden fotelik nie przeszedł jednego z testów. Szok.

Bardziej zaskakuje, że jeden z fotelików nie przeszedł testu a jest w sprzedaży. Dziwne. Niby mają homologacje itd ale testu nie do końca przechodzą. A pas przeszedł ten test z dużym zapasem. Dobrze to o nim świadczy.
Wręcz bardzo dobrze to o nim świadczy. Jednak pomimo, ze to nowy produkt na rynku warto mu zaufać.


To ze nowy nie znaczy ze zly Uśmiech są hejty na pasy wiadomo.. konkurencja dla drogich fotelikow a duzo bezpieczniejsza niz wiele z nich, sa testy tak jak mowiliscie  https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/  warto sie z nimi zapoznac
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama