Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
prezent żony dla

Prezent dla żony
Zgadzam się z komentarzami powyżej. Bielizna to bardzo dobry pomysł na prezent. Ja akurat kupowałam markowa bielizna męska i bardzo spodobał się mu prezent. Jako kobieta również chciałabym dostać od mężczyzny bieliznę.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

moim zdaniem warto też pomyśleć o podarowanie żonie jakiegoś vouchera na zabiegi do salonu kosmetycznego. Ja też dostałam taki upominek od męża w tym roku i byłam wniebowzięta, kiedy mogłam go zrealizować a przy tym odpocząć i zrelaksować się. Wybrałam się do Skinlogica na zabieg pielęgnacyjny a teraz planuję jeszcze skorzystać z opcji depilacji laserowej, na zbliżającą się wiosnę jak znalazł Uśmiech
Odpowiedz
A może by tak do tego żonie kwiaty zamówić? Nie wiem, jak inne Pani, ale moja kobieta uwielbia dostawać kwiaty, zwłaszcza, jeżeli przynosi je kurier w najmniej oczekiwanym momencie Uśmiech Dla żony wybrałbym coś wyjątkowego. Proponuję [Obrazek: bo164-d03d.jpg]. Co Ty na to?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama