Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
wyposażenia biura meble do

Meble do wyposażenia biura
Ikea?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Hej, BasiaEM

Ja generalnie nie polecam IKEI, ze względu na niską jakość. Jestem typem człowieka który woli postawić na jakość, dlatego zdecydowałem się na meble biurowe od Meble Merda dostępne na meblemerda.pl
Odpowiedz
W biurze też trzeba wprowadzić jakiś ciepły klimat. Nie może to być za bardzo surowe pomieszczenie. Może niekoniecznie kupować dywany wełniane ale jakąś elegancką wykładzine, czy też specjalne dywany syntetyczne na podłogę? Myślę, że to będzie fajny akcent w biurze
Odpowiedz
W poczekalni na pewno zdadzą egzamin stojaczki reklamowe na np. ulotki: https://www.jansen-display.pl/stojaczki bez tego walają się porzucone wszędzie, a tak to jest ład i porządek. U nas zdaje to egzamin. Warto też pomyśleć o innych sposobach przekazania informacji w poczekalni, bo jest to jednak miejsce, gdzie ludzie z nudów czekając na swoją kolej czytają tego typu rzeczy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama