Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krem na zmarszczki
#21
to dobre rozwiązanie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Zdecydowanie polecam całą serie Japan lift od Bielendy. W kwestii walki ze zmarszczkami to na pewno numer jeden spośród popularnych produktów drogeryjnych, cena bardzo przystępna a działanie mają bardzo dobre. Szczególnie polecam krem przeciwzmarszkoczowo-nawilżający 40+.
Odpowiedz
#23
A ja teraz zimą używam tego kremu https://www.ekodrogeria.pl/kremy/5694-mo...30133.html do zadań specjalnych, jest przeznaczony specjalnie dla dzieci ale dla mojej alergicznej i podrażnionej skóry skóry też jest idealny
Odpowiedz
#24
Kupując kosmetyki do pielęgnacji twarzy, warto wyszukać dobrej serii, na przykład Bielenda. Jako, że leniwa jestem do granic, najczęściej kupuję w drogerii internetowej https://drogerialilaroz.pl/ Mam czas by zastanowić się na tym, co faktycznie jest mi potrzebne i najczęściej kupuję w bardzo dobrej cenie. A jak czuję potrzebę porozmawiania ze sprzedawcą udaję się do Drogerii Lilaróż we Wrocławiu i tam otrzymuję fachową pomoc, nawet w kwestii, jak się dobrze umalować. Drogeria Lilaróż sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi Stawowa 13 50-018 Wrocław dolnośląskie Wrocław Email: biuro@drogerialilaroz.pl Tel.: 71 793 13 95 https://drogerialilaroz.pl/
Odpowiedz
#25
Na szczęście dzisiaj jest o tyle prościej, że wcale nie musicie samodzielnie dobierać skomplikowanych kremów. Na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://noveaidea.com/sklep/c,17,kosmetyki.html i samodzielnie przekonali się, które kosmetyki naturalne będą dla Was najlepsze. Myśle, że to bardzo ciekawa sprawa, sami się przekonajcie.
Odpowiedz
#26
w moim przypadku najlepiej sprawdza sie seria kosmetykow power bees z dermofuture, zloto koloidalne w skladzie i ten eliksir z miodu czarnych pszczol to jest wlasnie głowny ich atut, mam krem pod oczy i krem ochronny, odkad stosuje moja skora wyglada o niebo lepiej
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Ulubieniec mojej matuli to Camelia Oil Bielendy. Twierdzi, że świetnie się wchłania i bardzo dobrze regeneruje naskórek. Rozświetla cerę i pielęgnuje ją.
Odpowiedz
#28
Ja swojej mamie zamówiłam na Ecobotox olej arganowy. Taki nie tylko działa odżywczo i nawilżająco, ale też przeciwzmarszczkowo właśnie. Z uwagi na wysoką zawartość witaminy E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych olej arganowy działa jak antyoksydant i wyłapuje wolne rodniki, dzięki czemu spowalnia proces starzenia się skóry. Skóra jest dużo bardziej elastyczna.
Odpowiedz
#29
Widze ze nie tylko ja lubie bielende bo sie juz powtarza w odpowiedziach Big Grin Powiem tak.. bielenda ma bardzo fajne serie kosmetykow i do pielegnacji i do make upu i do stóp i do dłoni. Kazdy wybierze cos dla siebie. Ja lubie i krem pod oczy przeciwzmarszczkowy i mus do twarzy z blueberry c-tox i maseczke aktywną na uda i posladki..  lubie to czego uzywam a mam tego cala polke Tongue
Odpowiedz
#30
ja uwielbiam naturalne kosmetyki Uśmiech od jakiegos czasu uzywam olejku z opuncji figowej, elegancko sobie radzi ze zmarszczkami, zamawiam z ecobotox, bo tam nie maja zadnych domieszek ani podrobek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama