Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
wanny? obudowanie

Obudowanie wanny?
#1
W jaki sposób najlepiej obudować wanne, aby wyglądało to po pierwsze ładnie, po drugie estetycznie i po trzecie, aby była możliwość łatwego dostępu do przewodów odpływowych, gdy zajdzie taka potrzeba.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Funkcjonalne rozwiązanie to obudowanie wanny płytkami plus specjalne drzwiczki do tego, aby mieć dostęp do przewodów odpływowych. W łazience ładnie wyglądają jasne płytki takie jak z kolekcji All in white
http://www.tubadzin.pl/collection/495
Odpowiedz
#3
Istnieją różne możliwości w tym zakresie. Zwykle stosuje się dwa, obudowanie przy pomocy bloczków pustakowych lub druga opcja obudowa przy pomocy płyt karton-gips. Do obu powierzchni istnieje możliwość montażu płyt. Jeżeli chodzi o rodzaj płyt karton-gips, to najlepiej jeżeli jest to taka, która będzie odporna na działania wody np Nida Hydro lub Nida Hydromix. Ich główną cechą jest niska nasiąkliwość wody poniżej 3%, co sprawia, że płyta nie powinna puchnąć i się deformować. Na http://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedz...artonowymi masz to lepiej opisane w kilku kolejnych krokach.
Odpowiedz
#4
Uważam, że obudowanie wanny płytkami to całkiem niezły pomysł - pod warunkiem, że płytki będą wysokiej jakości. A może mozaika? To też ostatnio bardzo popularne rozwiązanie, mi osobiście bardzo się podoba. Na https://mo.design/produkty/plytki-i-mozaika/ możecie poczytać o nim nieco więcej, możecie też osobiście odwiedzić salony Mo, ponieważ mają punkty w wielu miastach w całej Polsce, na przykład w Poznaniu i Warszawie. Tam na pewno Wam doradzą, co będzie najlepsze na obudowanie wanny.
Odpowiedz
#5
najlepiej zgłoś się do fachowców
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama