Otrzymaliśmy 26% naszego celu ..
Zbiórka na forum ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc psychologa - bezcenna
#1
Ludzie często odrzucają zawód psychologa ze względu na cenę, lub z uwagi na to, że do psychologa udają się tylko chorzy psychicznie ludzie.
Otóż nie do końca.
Psycholog to osoba, która jest w stanie wyleczyć nas z nieprzespanych nocy, dać uczucie zrozumienia, posłużyć dobrą radą a nawet uchronić od ciągłego uczucia zmęczenia.
Stres, który powodują nasze problemy wypala nas szybciej niż myślicie. Potem pojawia się masa leków i lekarze.
Psychika jest dużo ważniejsza niż jakiekolwiek problemy czy bóle fizyczne.
To przecież przez swoje problemy ludzie decydują się na samobójstwa, a nie przez ból nogi, czy cokolwiek innego.
Myślę, że chociaż raz w miesiącu warto udać się do siedlce psycholog na specjalistyczną konsultację psychologiczną.
Wygadaj się ! I zobacz jak wiele to zmieni w twoim życiu Smile
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oczywiście, że tak. Przecież jeśli nie radzicie sobie z jakimiś problemami, to jak najbardziej powinniście skorzystać ze wsparcia psychologa. To normalna sprawa> Jeśli chodzi o dzieci, to poczytajcie tutaj więcej na http://rodziceidzieci.com/problemy-wychowawcze Dzięki temu będziecie w stanie najskuteczniej wesprzeć Wasze pociechy w przejściu przez ten trudny etap w ich życiu.
Odpowiedz
#3
Rzeczywiście pomoc psychologa jest czasami bardzo potrzebna. Zwłaszcza, jeśli chodzi o dzieci, bo im wcześniej zdiagnozuje się u nich różnego rodzaju zaburzenia, tym większe będą one miały szanse na normalne życie w przyszłości. Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna http://centrum-futurum.pl/ w Łodzi zajmuje się diagnozą i terapią takich zaburzeń jak na przykład autyzm, ADHD, czy też Zespół Aspergera - czyli tych najczęściej dotykających dzieci. Jeśli jesteście z tamtych okolic i macie takie problemy z Waszymi dzieciakami, to polecam się tam wybrać.
Odpowiedz
#4
Jeżeli jesteście z Poznania to polecam też zainteresować się ofertą ośrodka psychoterapii i pomocy psychologicznej Pomarańczowe Ja. Z ich ofertą zapoznacie się na stronie https://www.terapiapoznan.pl/. Pracuje tam wielu specjalistów z doświadczeniem, którzy chętnie Wam pomogą. Uważam, że jeśli potrzebna jest pomoc to trzeba jak najszybciej reagować.
Odpowiedz
#5
Ja jestem po terapii psychologicznej i mi bardzo pomogła Smile Ostatnio zapisałam nawet swojego malucha na terapię manualną do http://sensorea.pl/, żeby mogło się prawidłowo rozwijać!
Odpowiedz
#6
Czy któryś psycholog dziecięcy żoliborz w Warszawie jest godny polecenia? Szukam kogoś sprawdzonego dla mojej córki. Czy ktoś korzystał z usług gabinetu Psycholagoon? https://www.psycho-lagoon.pl/
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Tongue 
Wsparcie psychologa rzeczywiście może okazać się przydatne w przypadku bardzo wielu sytuacji. Sama miewałam w życiu różnego rodzaju problemy i psychoterapia indywidualna dorosłych naprawdę sporo mi dała. Pomocy takich specjalistów nie należy się obawiać.

Blush
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości