Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze przedszkole w Warszawie
Chce dla mojego dziecka jak najlepiej, dlatego też szukam sprawdzonego przedszkola w Warszawie. Nie ukrywam, że bardzo zależy mi też na języku angielskim. Znalazłam tu propozycje od Te Vizji i ich przedszkolu w dzielnicy Wawer, mam tu dosyć blisko. Nie dość, że proponują tu naukę języka angielskiego, także i można liczyć na dodatkowy język. Ktoś z was wysłał tu swoje dziecko?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Może właśnie od wieku przedszkolnego warto uczyć, oswajać dziecko z językami obcymiSmile Ważne jest to żeby było to bezpiecznie i w formie zabawy wprowadzane. Fajnie, że jest taka opcja w ogóle, kiedyś byłoby to nie do pomyślenia. Dzieci obecnie mają o wiele większe możliwości niż my i to mi się podoba.
Odpowiedz
Moje dzieci chodziły właśnie do tego przedszkola i mogę powiedzieć tylko same pozytywne słowa. Nie dość, że oferta edukacyjna jest tu bardzo dobra, także przedszkolanki dbają o bardzo pozytywną, rodzinną atmosferę. Dzieci mają dużo ruchu, zabaw, co jest bardzo ważneSmile Te Vizja Wawer to będzie bardzo dobrym wyborem dla każdego dziecka.
Odpowiedz
Matematyka, angielski, także i dodatkowy język opcji. Mnie przekonało do wysłania córki do Te Vizji. Mimo, że na Wawer mam kawałek to i tak nie żałuje tej decyzji. Szybko złapała tu córka wiele nowych koleżanek i kolegów, też przedszkolanki wprowadzają super atmosferę, wiele ciekawych zabaw, tak że dzieci chcą wracać do przedszkola.
Odpowiedz
No i chyba postawimy na prywatne przedszkoleWink Jak widać jest zdecydowanie więcej za, niż przeciw. Dzięki bardzo za podzielenie się swoimi opiniamiSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości