Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje w pracy
#1
Witajcie, 
co sądzicie o pracy w wakacje? Czy warto Waszym zdaniem wyjechać na przykład gdzie za granicę żeby zarobić trochę dodatkowych pieniędzy? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://pl.europa.jobs/praca-wegry oferty zatrudnienia na Węgrzech. Czy ktoś z Was miał okazję tam pracować?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja uwielbiam podróże te małe i te duże Uśmiech Lubię także odwiedzić takie miejsca jak Belgia, czy Holandia tym bardziej, że mam tutaj naprawdę spore grono znajomych i jeżeli o mnie chodzi to w przypadku takiego wyjazdu stawiam jednak na busy z Krakowa. Tym bardziej, że za rozsądną cenę i w dobrych warunkach można dojechać tam z pomocą https://www.poeuropie.pl/ Korzystałem nie raz i zawsze sprawnie docierałam na miejsce. Tym bardziej, że jeżdżą często i starają się jak najbardziej pilnować wszystkich terminów Uśmiech
Odpowiedz
#3
Jeśli chcesz połączyć pracę i wakacje, polecam wyjechać do Belgii. Na różnych stronkach znajdziesz sporo ciekawych ofert. Przewozy do Belgii Wrocław czy z innych miejsc są dość popularne, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem dojazdu. Daj znać, na co się zdecydujesz. Unsurehy:
Odpowiedz
#4
Zależy czy chcesz odpocząć, jeśli tak to leć gdzieś z Itaką. Jeśli chcesz dużo zarobić to można za granicą, ale też zależy gdzie i co robić.
Odpowiedz
#5
Na mnie duże wrażenie robią apartamenty z https://www.dreamapart.pl/ustron Znajdziecie u nich bardzo wysoki standard wykończeń w Ustroniu, dzięki czemu będziecie mogli nie tylko świetnie się bawić, ale też w pełni korzystać z Waszego urlopu. To ważne, więc śmiało tam zaglądajcie.
Odpowiedz
#6
Jak dla mnie dobry pomysł. Czy za granicę mogą wyjechać tylko osoby pełnoletnie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
W Polsce jest naprawdę dużo ofert pracy na różnych stanowiskach i wielu branżach, ponieważ nadal brakuje rąk do pracy. Dlatego warto sprawdzić różne opcje i też znaleźć miejsce dla siebie gdzie w końcu będziecie mogli działać w branży, która Was interesuje i daje satysfakcję również finansową. Jednak jak potrzebujecie ofert z konkretnych miejscowości to może sprawdźcie sobie oferty pracy Chojnów od zaraz i koniecznie dajcie znać, jak poszukiwania się udały.
Odpowiedz
#8
Bardzo polecam City Break w Rzymie z Konsorcjum.pl! Nasz hotel był położony blisko centrum, co sprawiło, że zwiedzanie było wyjątkowo wygodne. Mieliśmy szansę zobaczyć najważniejsze zabytki Rzymu i Watykanu, ale także cieszyć się swobodą i czasem na własne eksploracje, co było rewelacyjne. To był naprawdę świetny odpoczynek i fantastyczny czas!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama