Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odpady
#1
kontenerowy wywóz śmieci Kraków - szukam firmy pilnie!!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie rozumiem, w Krakowie nie zapewniają firmy wywożącej śmieci? To coś mi dziwnie wygląda. U nas nikt się nie musiał martwić wybieraniem firmy, narzucono odgórnie. Właśnie jestem w trakcie zamawiania kontenerów na śmieci https://ekofabryka.com.pl/asortyment/poj...na-odpady/ Muszę, bo już mi się bałagan z tymi workami zaczął robić, a nie chcą już tak odbierać.
Odpowiedz
#3
Na ten moment jeżeli chodzi o bezpieczne składowanie odpadów zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Eko Recycling z którymi współpracujemy do tej pory. Znajdziecie u nich między innymi takie rozwiązania jak beczka plastikowa 220l w wydaniu dwuotworowym w przystępnym zakresie cenowym i pełnym wsparciem ze strony obsługi jeżeli tylko macie jakiekolwiek pytania. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#4
Recykling tyczy się w zasadzie nie tylko domów prywatnych. Recyklingowi mogą być poddawane również inne rzeczy takie jak katalizatory samochodowe, materiały budowlane, chemia... Dobrze jest o tym pamiętać.
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#5
O tym, że wiele odpadów podlega recyklingowi, to wie wiele osób. Jednak całkowitym zaskoczeniem dla mnie była informacja o wykorzystaniu pociętych płyt CD na biopaliwo. Takie ciekawostki znajdziecie tutaj https://esbud.pl/co-zrobic-ze-starymi-plytami-cd-i-dvd/
Odpowiedz
#6
heej, ja u siebie korzystam z wywóz odpadów kraków. Jestem bardzo zadowolona, więc polecam Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama