Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry dla dzieci
#1
Cześć wam Uśmiech
Jakie gry dla dzieci polecacie kupić? Przejrzałam wstępnie oferty w sklepach online, ale wybór jest tak szeroki, że ciężko jest mi coś wybrać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Hm, może gry na logiczne myślenie ? Tego typu gry umożliwiają połączenie przyjemnego z pożytecznym, gwarantując inteligentną rozrywkę dostępną dla każdego dziecka. Dzięki regularnym treningom mózg pracuje wydajniej, skuteczniej przetwarza informacje i rozwiązuje problemy.
Odpowiedz
#3
W sumie to świetny pomysł z takimi grami.
Testowałaś już jakieś? A raczej Twoje pociechy? Chętnie kupiłabym jakąś grę z polecenia.
Odpowiedz
#4
My mamy kilka gier ze sklepu Maludas.pl i prawdę mówiąc to ciężko wybrać mi jedną, konkretną która sprawdzi się najlepiej. Każda ma w sobie coś świetnego do zaoferowania. Na pewno warto wybierać te drewniane wersje.
Odpowiedz
#5
Dzięki Uśmiech Jak znajdę chwilę czasu wieczorem to przejrzę sobie ofertę tego sklepu, poczytam opinie i coś wybiorę Uśmiech Mam nadzieję, że te gry umilą nam czas na kwarantannie.
Odpowiedz
#6
Gier dla dzieci jest bardzo wiele. Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko i jakie gry nas interesują. Bo ja na przykład tutaj https://ekspert.ceneo.pl/gry-dla-4-latka znalazłam kilka bardzo ciekawych propozycji odnośnie właśnie gier i to dla czterolatków. Myślę, że każdy znajdzie tam coś fajnego i rozwijającego dla naszych pociech. Także jak dla mnie takie gry są świetnym pomysłem
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A ja znowu pobieram darmowe gry z internetu. Mam wtedy pewność, że nie wywalę pieniędzy w błoto, a dziecko nie będzie grało.
Odpowiedz
#8
Kiedyś dużo grałam w takie gry, dziś nie ma za bardzo z kim. Każdy zajęty swoimi sprawami.
Odpowiedz
#9
Warto takie rzeczy kupować, jako prezent dla dziecka to na pewno to się super sprawdzi. Zerknijcie sobie tu może też na stronkę https://haribi.pl Jeżeli chodzi o zakup zabawek to na pewno tu coś odpowiedniego znajdziecie.
Odpowiedz
#10
Gier przeznaczonych dla dzieci jest dzisiaj całkiem sporo, ale mimo wszystko warto jest zwracać uwagę na treści przez nie prezentowane, bo różnie to dzisiaj bywa. Myślę, że na fali popularności szachów, dobrze byłoby rozważyć zapisanie dziecka do szkoły szachowej https://www.chessforkids.pl/. Dzieci potrafiące grać w szachy zdecydowanie lepiej radzą sobie z różnymi zadaniami w domu i nie tylko. Wink
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama