Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrodzenie betonowe
#1
Witajcie,
kto z Was ma wokół domu ogrodzenie betonowe? Ja widziałam ostatnio takie w ofercie firmy http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/, która działa w takich miastach jak Ełk, Suwałki, Giżycko, Gołdap, Olecko, Kętrzyn, Węgorzewo, Augustów czy też Mikołajki. Jak sądzicie, czy warto z ich usług skorzystać? Podobno zakładają oni takie ogrodzenia już od długiego czasu, więc doświadczenia im w tym nie brakuje Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ja jednak skłaniam się bardziej ku panelowym ogrodzeniom ocynkowanym bo zdecydowanie łatwiej je zamontowac i sa tansze. do tego wystarczy np automat do bram przesuwnych czy dwuskrzydłowych i funkcjonalne ogrodzenie niskim kosztem gotowe
Odpowiedz
#3
Ogrodzenie betonowe to fajna rzecz i daje naprawdę dużo prywatności.
Możesz sobie zobaczyć też inne ogrodzenia.
Zerknij sobie tu www.jadar.pl 
i zobacz co mają w ofercie. Jestem pewna, że coś odpowiedniego znajdziesz.
Odpowiedz
#4
Jest teraz wybór w ogrodzeniach.
Odpowiedz
#5
U mnie też jest betonowe ogrodzenie wokół całej posesji. A najlepsze jest to, że bloczki wyglądają jak kamień naturalny. Joniec takie robi, dokładnie to ogrodzenie łupane jest. Z tego co się dowiedziałem to ich autorski pomysł. Robi wrażenie takie ogrodzenie, nie tylko z uwagi na wygląd ale też jakość wykonania.
Odpowiedz
#6
Dla mnie trochę zbyt masywne są takie ogrodzenia, ale w niektórych przypadkach taka izolacja jest jak najbardziej wskazanaUśmiech Każdy wybiera takie ogrodzenie jakie mu się podoba i tyle. Sprawdźcie sobie tak producenta ogrodzeń i bram https://betto.pl/ogrodzenia/bramy-furtki-panelowe i ich propozycje na metalowe, panelowe ogrodzenia, ale i też właśnie betonowe, gabionowe i wiele innych. Ja to od razu wiedziałam jakie będę chciała ogrodzenie na swojej posesji.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Szukając ogrodzenia betonowego do swojego domu, na pewno warto byś przejrzał ofertę firmy Gigam-Bis, która specjalizuje się w takich ogrodzeniach i posiada już ponad 35 letnie doświadczenie. Mi np. bardzo podobają się ogrodzenia z płyt betonowych, które możesz znaleźć na https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/ofert...etonowych/.
Odpowiedz
#8
Kiedyś myślałam, że ogrodzenie betonowe to po prostu sam zwykły beton, więc nieźle się zdziwiłam jak zobaczyłam propozycje firmy PARBET https://parbet.pl/oferta/ogrodzenia-betonowe z Grajewa. Oni oferują ogrodzenie betonowe imitujące drewno, czy kamień, ogrodzenia pełne i ażurowe, naprawdę jest z czego wybierać i wygląda to świetnie. To od nich zamawialiśmy nasze ogrodzenie, wybraliśmy wersję kamienną, bez prześwitów. Zlecenie wykonali w terminie i dobrej cenie, to rzetelna firma, polecam ich serdecznie.
Odpowiedz
#9
Jeśli chodzi o malowanie ogrodzenia z betonu to może dobrym rozwiązaniem będzie farba wodoszczelna Jeśli chcesz odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię to warto wybrać tego typu farbę zapewnia ona ochronę przed wnikaniem wilgoci. Warto zorientować się w tym temacie .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama