Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka pływania w dobie ograniczeń
#1
Cześć,
moim marzeniem od zawsze było nauczyć się pływać, jednak nigdy nie potrafiłem na to wygospodarować sobie czasu.
Teraz gdy jest go więcej chciałbym umiejętnie go wykorzystać.
Zdaje sobie sprawę z tego, że baseny są aktualnie pozamykane, natomiast nie warto marnować czasu i pomyślałem, że mógłbym zaczerpnąć specjalistycznej wiedzy od instruktorów pływania na jakimś forum lub portalu.
Nie chciałbym marnować czasu na artykuły, które nie mają żadnego sensu i są pisane z tak zwanego palca.
Jeżeli ktoś zna się na pływaniu i posiada jakiś zakres wiedzy teoretycznej to prosiłbym, aby podpowiedział jakiś portal o pływaniu godny uwagi.
U mnie w Google pokazuje się https://www.naukaplywania.org/
Zna ktoś tą stronę ? Wydaje się być wiarygodna, dużo opinii ludzi pasjonujących się pływaniem oraz wiedza od instruktorów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Muszę Cię nieco zmartwić: otóż samą wiedzą teoretyczną pływać się nie nauczysz niestety. Ja uczyłem się pływać pod okiem rodziców w jeziorze. Teraz natomiast swoje dzieci z wodą oswajam. Choć obiekty sportowe są już otwarte, stwierdziłem, że pierwsze kroki lepiej będzie poczynić w basenie ogrodowym. Posiadam taki stelażowy, dość głęboki. Żeby było bardziej komfortowo i bezpiecznie kupiłem też maluchom dmuchane koła do pływania i gogle. W ofercie https://basenyogrodowe.pl/28-akcesoria-basenowe  natrafiłam na takie akcesoria w bardzo dobrej cenie. Gdy córka i syn nabiorą nieco wprawy, wówczas zapiszę swoje pociechy na pływalnie lub pojedziemy na plażę po prostu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama