Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netia internet i telewizja
#1
Hej, użytkownicy! Czy ktoś z Was ma doświadczenie z Netią Internet i Telewizją? Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat jakości usług i dostępnych pakietów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Akurat z oferty tej firmy nie korzystałam, ale ja nie oglądam telewizji, więc nie jest mi to zupełnie potrzebne. Interesuje mnie tylko internet. Na pewno większy wybór będzie w dużych miastach, gdzie jest możliwość łącza stałego, czasem nawet w sieci światłowodów. Ale można śmiało powiedzieć, że internet mobilny dogonił ten stacjonarny, odkąd technologia 5g się tak rozwinęła. Wiele operatorów sieci komórkowych ma teraz jaki internet w swojej ofercie. Przykładem może być https://otvarta.pl/internet-mobilny-5g
Odpowiedz
#3
Ja tam lubię kablówkę, jak Elpos. I jest tam dużo kanałów (maja fajna ofertę i tanio) ale i net po światłowodzie, wiec ogólnie wypada fajnie. Mobilny jednak nie jest tak fajny.
Odpowiedz
#4
Ja os jakiegoś czasu prowadzę własny biznes i zastanawiam się nad współpracą z firmą Inea. Słyszałam bowiem, że jest to godny zaufania dostawca internetu i telewizji dla biznesu. Może ktoś z Was miał okazję z nim współpracować i mógłby podzielić się wrażeniami?
Odpowiedz
#5
Internet mobilny lte to przenośne połączenie z internetem, które umożliwia korzystanie z sieci na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony, tablety, laptopy i inne. To bardzo wygodna fora połączenia. Warto dobrze przeanalizować oferty różnych dostawców Internetu by wybrać dla siebie najkorzystniejszą z opcji.
Odpowiedz
#6
A nie lepiej skorzystać z usług lokalnego dostawcy? W różnych lokalizacjach takie firmy działają, mają często naprawdę dobre warunki i rozsądne ceny, zwłaszcza decydując się na pakiet usług. W Małopolsce od ponad 17 lat dostarcza internet dla klientów Fiberlink, poza światłowodowym także internet radiowy o którym przeczytacie więcej na stronie https://fiberlink.pl/internet-radiowy/ .
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama