Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont
#1
Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne. Widziałam, że tutaj http://galeriaram.pl/ mają fajne rany akurat do takich zdjęć. Może Ci się to przyda.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak korzystasz z usług budowlanych u zewnętrznych firm to polecam skorzystać z usług tej firmy https://www.mpexpertbud.pl/ która wykona audyt i opinie. Dzięki nim będziesz mógł poznać jaki jest stan budynku oraz co należy wykonać a jednocześnie sprawdzić czy remont został wykonany jak należy.
Odpowiedz
#3
Mnie też remont wydawał się szybki i prosty do póki nie zaczęły wychodzić mniejsze i większe problemy. Polecam każdemu kto stawia takiemu wyzwaniu czoła dużo cierpliwości Wink
Odpowiedz
#4
Remont potrafi się bardzo dłużyc, szczególnie, gdy jest się niezdecydowanym tak jak ja Uśmiech Każdy jednak potrzebuje od czasu do czasu odświeżyć design swojego mieszkania. Ja po wielu namysłach zdecydowałem się wraz z żoną na łazienkę marmurową, efekt zniewalający. Zupełnie inne pomieszczenie, przyjemniejsza atmosfera, jakoś tak jaśniej.
Odpowiedz
#5
Ja nie przepadam za remontami, ale ostatnio musiałem się dość konkretnie zabrać za jedno z pomieszczeń znajdujących się w moim domu. Kupiłem już trochę mebli, w tym ładny stół do jadalni, ale żeby pomieszczenie dobrze wyglądało przyda się jeszcze trochę dodatków i dekoracji. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama