Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciąża — warsztaty.
#21
Teraz faktycznie kobiety mogą czerpać ze znacznie lepszej opieki, niż miało to miejsce w przeszłości. Jeśli zastanawiacie się, co mogłoby być dla Was najkorzystniejsze podczas ciąży, to warto zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiad...go-ciecia/ W ten sposób będziecie w stanie o wiele skuteczniej poradzić sobie z Waszymi nerwami. Warto z tego skorzystać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Ja od samego początku karmię córkę mlekiem modyfikowanym i nie widzę w tym żadnego problemu, tym bardziej, że dziecko rozwija się świetnie i jest zdrowe. Bebilon Pronutra-Advance z witaminami A, C i D jest przez nią bardzo dobrze tolerowane a ja bez problemu kupuję je w aptece sieci DOZ, którą mam w sąsiednim bloku.
Odpowiedz
#23
Dzieci bardzo szybko rosną więc możesz też zastanowić się nad rozszerzeniem diety malucha. My też podajemy małemu słoiczki HiPP Pierwsza Łyżeczka. Jestem z nich bardzo zadowolona. Są to produkty ekologiczne, z certyfikatem BIO. Nie zawierają cukru. Można je podawać od 4. miesiąca życia.
Odpowiedz
#24
Jeśli chodzi o żywienie malucha to u nas super sprawdza się mleko HiPP Combiotik. Zazwyczaj kupuję je w Lidlu i Biedronce. Nie ma żadnych problemów z ulewaniem czy zaparciami. Mały świetnie je toleruje.
Odpowiedz
#25
W ciąży przyjdzie taki czas, w którym będziesz musiała zacząć kompletować wyprawkę. Pamiętaj, aby wybierając rzeczy dla dziecka, skupić się przede wszystkim na ich jakości. To właśnie dlatego ja zdecydowałam się na Riko Basic Sport. Wózek jest wytrzymały, lekki, a do tego super amortyzację, więc w każdym terenie sobie poradzi.
Odpowiedz
#26
Dziewczyny, ja w ciąży długo miałam problem z zaparciami i myslałam, że tak p prostu musi być, że niewiele da się zrobić. Okazało sie że byłam w błędzie, z zaparciami w ciąży można sobie skutecznie poradzić i to w sposob zupełnie bezpieczny dla dziecka. Wystarczy w przypadku problemów stosować czopki eva qu. Są to bezpieczne czopki, które działają miejscowo, łagodnie ale mega skutecznie. Są bezpieczne także potem, gdy karmi się piersią.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Na rynku dostępne są najróżniejsze mleka dla maluchów - warto rzucić okiem na ofertę marki Bebilon, gdzie znajdziecie między innymi mleko Bebilon Pepti DHA czy Bebilon Alerlac dla dzieci z alergią pokarmową. Zakupicie je bez problemów w aptekach DOZ.
Odpowiedz
#28
Pamiętaj o mleku modyfikowanym. Mleka marki Bebilon są moim zdaniem najlepsze. Można je zakupić w aptekach DOZ i nigdy nie ma problemów z ich dostępnością. Warto poczytać sobie też o specjalistycznych mlekach, które mają w swojej ofercie. Uważam, że warto mieć takie mleko zawsze pod ręką.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama