Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo suche i kręcone włosy - jak o nie dbać?
#1
Od zawsze mam kręcone włosy, które stety czy niestety ale są moją zmorą.. ostatnio też zauważyłam, że są przesuszone - a w efekcie bardzo się puszą, końcówki się łamią. Jesteście w stanie polecić mi jakieś sprawdzone kosmetyki z drogerii?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Szczerze mówiąc to nie wiem, czy w drogerii znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania. Lepiej postawić na profesjonalne kosmetyki, a już najlepiej - zabiegi u fryzjera, np keratynowe prostowanie włosów.
Odpowiedz
#3
Zabiegi u fryzjera? A może mogłabym to keratynowe prostowanie zrobić sama, w domu?
Odpowiedz
#4
Absolutnie nie polecam.. w taki sposób możesz tylko sobie zniszczyć włosy. Sama chodzę co 5 miesięcy do swojego fryzjera na taki zabieg i szczerze mogę ci powiedzieć, że włosy są po tym super! Mega gładkie, nawilżone i wyglądają bardzo zdrowo. Poczytaj sobie o kuracji Maroccan Keratin z Inoara - same pochlebne opinie.
Odpowiedz
#5
Inoar ? A wiesz, że już kiedyś słyszałam o tej marce kosmetyków? Jak znajdę wolną chwilę wieczorem, to na pewno sprawdzę opinie na ten temat. Bardzo Ci dziękuję za polecenie Uśmiech
Odpowiedz
#6
Sama posiadam kręcone włosy i regularne olejowanie jest jedynym sposobem na utrzymanie ich w  formie. Radzę zamienić pielęgnacje na tę naturalną, zanim wydasz ogromne pieniądze u fryzjera. Świetne olejki można zamówić na https://www.helfy.pl/pl/menu/olejki-do-wlosow-463.html. Mają rewelacyjny skład, są hipoalergiczne, a do tego wegańskie. Nie znalazłam niczego w równie dobrej jakości i niskiej cenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
trzeba na pewno dobrać do tego typu włosów odpowiednie kosmetyki, ale też ważne jest suszenie, ja widzę mega dużą różnice odkąd suszę włosy na dyfuzorze, mam suszarkę babyliss salon brillance z taką końcówką, świetna sprawa, loki są bardziej podkreślone, nie mam takiego siana na głowie
Odpowiedz
#8
Dobry fryzjer Bytom u mnie rozwiązał sprawę - zdobyłam też trochę przydatnej wiedzy.
Odpowiedz
#9
Zdecydowanie w Warszawie można znaleźć wielu dobrych fryzjerów jednak trzeba trochę poczytać by trafić na naprawdę dobrego. Znajoma polecała mi wizytę u https://dawidkrynicki.pl/oferta/. Widziałąm też ile gwiazd mu zaufało i chetnie oddała bym sie w jego ręce.
Odpowiedz
#10
Używaj tylko naturalnych kosmetyków i poczytaj trochę na blogach o pielęgnacji. Przyda Ci się też dobry fryzjer Kraków i w tym mieście jest o tyle dobrze, że można bez problemu znaleźć profesjonalne salony fryzjerskie na przykład http://mlsalon.pl/ to jest salon polecany przez wiele osób więc wydaje mi się, że powinnaś się umówić na wizytę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama