Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rolety
#11
Też ostatnio szukałam rolet. Ciekawie prezentują się według mnie te z https://okna-bramy.com/oferta-dla-domu/r...natynkowe/. Są to rolety zewnętrzne natynkowe poznań. Wyglądają bardzo interesująco i myślę, że jak będę teraz robił remont to skorzystam właśnie z nich.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Na rolety zewnętrzne się zdecydowałem i nie żałuję. Jak jest dom jednorodzinny to naprawdę się przydają. Zamawiałem tam, gdzie wcześniej okna od Drutex. Jednak jak się na solidną firmę postawi, to potem na lata ma się spokój. Zadowolony jestem z jakości i z wyglądu.
Odpowiedz
#13
Uśmiech)))
Odpowiedz
#14
Takie zewnętrzne rolety to świetna sprawa. Ale koniecznie sterowane, mechanizmy jak te tutaj https://www.fhome.pl/funkcjonalnosci/ste...okiennymi/ to dla mnie absolutny must have. Szalenie cenię sobie wygodę i nie wyobrażam, że musiałabym z tego rezygnować. Podobnie sterowanie bramą i bramą garażową. Ale powiem szczerze, że nie pogardzę też sterowaniem ogrzewaniem, to dopiero niesamowity wymysł i cud technologii. A Wy na co zdecydowaliście się u siebie w domu?
Odpowiedz
#15
Od siebie mogę polecić wam plisy okienne Nafi. Dla nas to był naprawdę świetny wybór, nie dość, że naprawdę pięknie wyglądają to dodatkowo ich jakość jest dobra także jesteśmy zadowoleni z wyboru
Odpowiedz
#16
Mam w planach zakup rolet do mojego domu i szukam sprawdzonej firmy w okolicach Krakowa.

VIN sprawdzanie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Agart https://agart.net.pl/rolety-wewnetrzne/ odpowiadali za dostarczenie nam rolet wewnętrznych w bardzo wysokiej jakości. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów zasłon okiennych, który nie mógł ominąć naszego domu! Idealnie spisuje się w swojej roli, osłaniając nas przed zbędnymi promieniami słonecznymi. Ich dostawca do Aluplasti , przez co otrzymalismy produkt w faktcyznie wysokiej jakosci - a rolety na pewno posluza przez dlugi czas.
Odpowiedz
#18
Powiem wam, że jeżeli byłaby Wam potrzebne okna dachowe to z tego co widziałam, co na stronie sklepu budujemyonline.pl można je dostać w bardzo ciekawych wariantach. Przejrzyjcie sobie na spokojnie asortyment, a myślę że bez problemu znajdziecie coś dla siebie.
Odpowiedz
#19
Jak zalezy wam na nowoczesnym designie i maksymalnych korzysciach z rolet to polecam spojrzec na refleksole warszawa - lacza w sobie nowoczesna technologie i przyjemny design Uśmiech
Odpowiedz
#20
No to w takim razie jeżeli chodzi o poszukiwania stylowych i jednocześnie dobrze wykonanych dekoracji okienny, jak na przykład rolety to warto odwiedzić ofertę sklepu Karnix w którym znajdziecie wiele propozycji m.in rolety plisowane https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html które robią wrażenie, jednocześnie zapewniając odpowiednią prywatność. Na tym mi właśnie zależało, pozdrawiam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama