Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na prezent
#31
U mnie w rodzinie ostatnio popularne stały się smartfony jako prezenty na różne okazje. Szwagier dostał ostatnio od wszystkich Samsung Galaxy S20 Ultra. Gadżeciarski z niego facet, wiec się ucieszył nie na żarty :-)
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Ileż tutaj jest propozycji ciekawych na prezent... No, super... A czy według was pióro kulkowe pilot to dobry prezent dla koleżanki z pracy? Pytam, ponieważ wspólniczka niedługo ma urodziny i nie wiem co jej podarować. Myślałam nad czymś takim praktycznym i eleganckim. Co wy na to?
Odpowiedz
#33
Powoli zaczyna się sezon zimowy, więc polecam odwiedzić stronę www.snowsport.pl, znajdziecie tam wszystko dla fanów zimowego szaleństwa
Odpowiedz
#34
Ja tam bym chciała dostać od męża na urodziny kuchnię na wymiar Big Grin. nawet mam już jedno miejsce na oku. patrzcie -> kuchnia na wymiar grodzisk mazowiecki Jeszcze go przekonuję ale już prawie cel osiągnięty
Odpowiedz
#35
ja się głowię nad prezentem dla faceta, wiem, że chciałby nowy telefon, mogę na to wydać koło 1500 zł, co polecacie?
Odpowiedz
#36
Ja na pewno się najbardziej cieszę z rzeczy praktycznych, dostałem multitrymer babyliss z ostrzami z japońskiej stali Świetny jest, dobrze tnie, używam go także do przycinania włosów na klacie, można go używać pod prysznicem. W zestawie jest kilka różnch końcówek do ciałego ciała, brwi.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
A może voucher na jakąś atrakcję? W końcu doświadczenia to najlepsze prezenty Uśmiech
Odpowiedz
#38
niedługo mam urodziny chrześnika zastanawiam sie czy nie kupić mu kosze prezentowe boże narodzenie. Co myślicie ?
Odpowiedz
#39
Mojej przyjaciółce ostatnio na prezent zakupiłam naszyjnik a do tego jakieś duperele. No i dla odmiany to z https://godanparty.pl/ zamówiłam dla niej kilka świetnych balonów i wręczyłam razem z prezentem. Miałyśmy z tego obie później niezła frajdę.
Odpowiedz
#40
Zdarza mi się dość często mieć problem z wyborem prezentu. Zaglądam wtedy do sklepu z prezentami https://galeriapodarunkowa.pl/kategoria-...ien-babci/ w którym doprawdy trudno by było nie znaleźć dobrej propozycji. Zresztą sprawdźcie sami. Jeśli ktoś już kompletnie nie wie od czego zacząć, proponuję na stronie głównej zahaczyć o Asystenta Podarunkowego. Ja wybrałam tu prezent na dzień babci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama