Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie chcesz iść na studia
#11
Wybrałam studia w Krakowie, ponieważ oferował najwięcej interesujących mnie kierunków. Dodatkowo to miasto przystosowane do dużej ilości studentów. Nie chciałam przepłacać za mieszkanie, więc wybrałam prywatny akademik w Krakowie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
A prywatna szkoła podstawowa dla dziecka również się znajdzie w każdym mieście. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to jedna z lepszych placówek. Można tutaj zapisać dziecko na wiele zajęć dodatkowych.
Odpowiedz
#13
A mnie zainteresowała Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, która ponoć naprawdę dobrze uczyć. Czytałam na ich temat sporo pozytywnych opinii, dlatego chce udać się u nich na psychologia studia. Jest to mój wymarzony kierunek.
Odpowiedz
#14
Moim zdaniem jak najbardziej tak. Trzeba tylko wiedzieć jaki kierunek jest teraz opłacalny i w którą stronę jest się kierować . Na chwile obecną jest spore zapotrzebowanie na pielęgniarki i fizjoterapeutów. Możesz zdecydować się na takie studia https://mum.edu.pl/ . Dużo łatwiej jest znaleźć prace.
Odpowiedz
#15
Bardzo chciałabym w przyszłym roku iść na studia do Krakowa, ale obecna sytuacja jest dość trudna. Marzy mi się wyprowadzka, ale przy studiach zdalnych to raczej nieopłacalne. Czy pokój dla studenta, koszty i inne obciążenia to dobry pomysł nawet w czasie pandemii? Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#16
Chciałbym wybrać się na studia medyczne, ale nie jestem do końca przekonany. Chciałbym pomagać ludziom, ale ilość materiałów i książek medycznych do przeczytania trochę mnie demotywują. Jeszcze muszę się nad tym zastanowić.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Żałuję, że lata temu nie wybrałam weterynarii. Myślę, że właśnie to było moim powołaniem.
Odpowiedz
#18
Moja kuzynka zaczęła w tym roku studia na UTH na specjalności kryminologia i kryminalistyka i po ich ukończeniu chce pracować w policji. Moim zdaniem kryminologia studia https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/li...inalistyka to bardzo atrakcyjny kierunek zwłaszcza dla osób, które interesują się zjawiskami społecznymi wpływającymi na przestępczość i posiadają przy tym analityczny umysł i dobrą intuicję.
Odpowiedz
#19
Trzeba pomyśleć jakie kierunki studiów będa najbardziej opłacalne. Z tego co widziałam to ten kierunek https://www.wszop.edu.pl/studia-podyplom...,107,11202 , jest teraz bardzo opłacalny. Sporo ludzi po nim szukają do pracy .
Odpowiedz
#20
Wybierając studia powinno się przede wszystkim myśleć o własnych zainteresowaniach. Nie ma nic gorszego niż iść na kierunek, który jest „przyszłościowy”, a który nas kompletnie nie interesuje. Prawo https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/p...-studia-2/ to idealny wybór dla osób, które w przyszłości chcą uzyskać uprawnienia do wykonywania zawodu sędziego, radcy prawnego, prokuratora, notariusza czy komornika. Wybierając uczelnie, warto sprawdzić czy daje ona realne szanse na podjęcie praktyk i staży zawodowych, gdyż teoria to jedno a praktyka pozwala lepiej zrozumieć specyfikę danej profesji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama