Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
księgarnia branżowa Wiedza i Praktyka
#1
Poszukiwałam ostatnio literatury branżowej, znajoma poleciła mi stronę Wiedza i Praktyka. Jestem zaszokowana, bo nie słyszałam wcześniej o tej stronce, a jest naprawdę świetna. Mają ogromny wybór dobrej literatury branżowej. Stwierdziłam że warto poruszyć temat tej stronki na forum, może komuś się przyda. Jeśli szukacie literatury branżowej, poradników czy też czasopism to ta stronka sprawdzi się świetnie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ooo brzmi ciekawie bo właśnie szukam teraz takiego miejsca, gdzie mogłabym na stałe zamawiać literaturę branżową ( księgowość i finanse ). Czy znajde tego typu rzeczy w tym wydawnictwie ?
Odpowiedz
#3
gulka oj tak sporo jest książek i publikacji o tej tamatyce, spokojnie kilkanaście jak nie kilkadziesiąt pozycji także warto na spokojnie przejrzeć co i jak i wtedy zamówić. Zawsze też możesz zadzwonić na infolinie i dopytać o szczegóły jeśli nie znajdziesz odp na swoje pytania na stronie.
Odpowiedz
#4
dzięki numa za szybką odpowiedz Uśmiech tak w tym tygodniu na spokojnie przejrze sobie ich ofertę na stronie i na pewno zadzwonie na infolinie. Orientujecie się może czy ich książki mozna gdzies dostac stacjonarnie czy w gre wchodzi tylko sprzedaz wysylkowa ?
Odpowiedz
#5
wiesz co z tego co wiem to te książki nie sa raczej dostepne w stacjonarnych księgarniach. ja zawsze zamawiam przez infolinie i dostaje je do domu. Dla mnie to dużo bardziej wygodna opcja Uśmiech
Odpowiedz
#6
nie no pewnie, że dużo bardziej wygodna. muszę jeszcze dać namiar znajomej, która jest na ostatnim roku weterynarii bo widziałam, że i z tej dziedziny coś się znajdzie. Przekrój dostępnych branż jest naprawdę spory, fajnie Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
no to fakt mozna znalezc przerozne branze ale to dobrze, sporo osob moze na tym skorzystac. Jedna z moic znajomych pracowala u nich kiedys na słuchawce i też sobie ich chwaliła jako pracodawce Uśmiech
Odpowiedz
#8
no to jak pracownicy się o nich dobrze wypowiadają to tylko działa na ich plus Uśmiech ja tam polecam to miejsce wszystkim znajomym z branzy i wiem, ze sporo z nich korzysta.
Odpowiedz
#9
Zobacz do księgarni Casani na https://casani.eu . Gdzie mają świetne propozycje godne uwagi. Każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie. Ja lubię szukać ciekawych propozycji w dobrej cenie.
Odpowiedz
#10
złożyłam dziś kolejne zamówienie w wydawnictwie WiP Uśmiech fajnie, ze oni cały czas aktualizują ofertę i regularnie pojawiają się nowe pozycje Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama