Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie konto w banku wybrać
#11
A skoro już o tym mowa, to w jakim banku najbardziej teraz opłaca się założyć lokatę? A może kojarzycie jakiś sprawdzony, dobry kalkulator lokat bankowych? Czy Wy trzymacie Wasze pieniądze na lokatach?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Wbrew pozorom wybór nie jest tak prosty, jakby się to mogło wydawać. Ofert jest tak dużo, że czasem można doznać zawrotu głowy i niewiadomo na co zwrócić uwagę. A czy wiesz czym jest bankowość detaliczna? Warto dokładnie poznać znaczenie terminu, np. tutaj https://www.wonga.pl/slowniczek/bankowosc-detaliczna . Ogólnie mówiąc - to właśnie oferta dla osób indywidualnych, której warto przyglądnąć się bliżej, zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Osobiście szukam takich wariantów, w których nie muszę ponosić opłat Big Grin
Odpowiedz
#13
Na ten moment jeżeli szukacie naprawdę dobrej oferty bankowej zarówno dla Was indywidualnie, ja i dla firmy to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Millenium - konto 360, z którego korzystam i jak najbardziej jestem zadowolona. Brak ukrytych kosztów, wygoda zarządzania bankowością elektroniczną i też mnóstwo dodatkowych opcji. Warto sprawdzić, myślę że nie pożałujecie wyboru!
Odpowiedz
#14
Ja nie wiedziałam teraz jakie konto otworzyć, a także w którym banku... Taki w końcu jest dzisiaj ogromny wybór, a ja też chce mieć pewność, że wybieram najlepiej. No, ale teraz znalazłam stronę https://polakoszczedza.pl/promocje-bankowe/ gdzie dowiedziałam się jakie najlepsze są konta na rynku i opłacalne promocje. Także już wiem w jakim kierunku pójść.
Odpowiedz
#15
Teraz jest ogromny wybór kont bankowych, ciężko się w tym połapać, dlatego warto zajrzeć tutaj https://lowcabonusow.pl/promocje-bankowe...-aktualne/ i przekonać się, które konta bankowe oferują bonusy finansowe na start. Na stronie opisano także co nieco o poszczególnych kontach, jak wygląda obsługa, czy jest płatna, czy mają aplikację mobilną i tak dalej. Bardzo przydatne informacje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama