Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
wasza restauracja ulubiona

Wasza ulubiona restauracja
Macie jakąś ulubioną restaurację, do której lubicie wracać? Osobiście jestem miłośnikiem polskiego jadła, dlatego też kiedy jem na mieście, to staram się szukać restauracji, w których serwują dobre tradycyjne dania. Dobra polska restauracja Warszawa to dla mnie Restauracja Papu - uwielbiam nie tylko dania, jakie serwują, ale też wystrój lokalu i jego klimat. Dla mnie to doskonałe miejsce na smaczny randkę czy pyszny lunch. Uśmiech
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

A lubisz kuchnię amerykańską? Jadłeś może kiedyś prawdziwe burgery, steki, pancakes? Ja nie to musisz odwiedzić restaurację Road American zobacz . Myślę, że ta restauracja Ci się spodoba. Mają tam naprawdę smakowite jedzenie i w całkiem dużych porcjach. Niestety jeszcze tam nie byłam, bo troszkę mam do Wrocławia ale planuję w tym roku wyjazd do tamtejszego zoo i z pewnością wstąpię przy okazji do tej restauracji.
Odpowiedz
Dzięki za propozycje, szczególnie tą z Warszawy. Jestem ze stolicy więc odwiedzę zapewne to miejsce Oczko Również mogę coś podrzucić z Warszawy, sprawdzony bar Roots http://therootsbar.com/#section-the-roots Zobaczcie sobie na ich stronce na co możecie liczyć ich odwiedzając, a w skrócie to światowej klasy barmanów i wiele ciekawej historii barmańskiej na miejscu.
Odpowiedz
Moją ulubioną restauracją jest http://krakow.pizzerianocna.pl/#pizzamenu - to pizzeria, która oferuje fenomenalne jedzenie! W jej menu można znaleźć nie tylko różne rodzaje pizzy, ale również sycące sałatki, czy fenomenalne pieczywo czosnkowe (nigdzie nie jadłem tak dobrego, jak tu). Niewątpliwą zaletą tego lokalu jest fakt, że działa w godzinach, w których inne lokale są nieczynne.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że całkiem dobrą opcją są restauracje kraków rynek. Kraków jest miejscem typowo turystycznym, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór restauracji jest ogromny - warto poczytać o nich trochę w sieci. Jestem pewna, że wiele z nich Wam przypadnie do gustu.
Odpowiedz
Jeżeli szukacie dobrej restauracji w Warszawie to tutaj http://www.rozdroze.pl/
To restauracja, którą zna chyba każdy Warszawiak ale warto wiedzieć, że u nich też można spokojnie zrobić
większa imprezę na przykład Komunię czy jakieś urodziny. W sali jest miejsca na 90 osób więc całkiem sporo i każdy
będzie się czuł komfortowo. Wokół jest sporo miejsca do spacerowania więc jest to idealne miejsce na tego typu imprezy.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja lubie tajskie restauracje, ze wzgledu na to ze moge brać swoje ulubione makarony w takich pojemnikach http://www.htmopakowania.pl/oferta/opako...owane.html takie opakowania gastronomiczne są bardzo szczelne, nigdy mi nic nie przeciekało z takiego. A uwielbiam brać na wynos no nie przepadam za jedzeniem w lokalu.
Odpowiedz
Ostatnio jadam przeważnie w restauracji Kolorowa u mnie w Olsztynie. Świetny lokal z bardzo dobrym jedzeniem i miłą obsługą. Jak ktoś bedzie w Olsztynie to polecam sie tam wybrać na obiad, bo na pewno będziecie zadowoleni.
Odpowiedz
Polecicie jakąś fajną w Sopocie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama