Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
motocykl hobby moja pasja

MOTOCYKL moja pasja
W związku z tym, że jestem facetem zakładam wątek w dziale dla Panów co oczywiście nie wyklucza Pań, wręcz przeciwnie, są bardzo mile widziane zarówno tutaj jak i na drodze  Oczko. Mam nadzieję na żywą dyskusję na wszystkie tematy związane z motocyklem
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

No to doradż mi w temacie akumullatory motocyklowe. Znalazlem stronę 
https://gmoto.pl/akumulatory-motocyklowe,13/Jaki  najlepszy akumulator do Hondy. Stary po godzinie  po odlączeniu od zasilacza nawet nie chcial się zakręcić. Dlatego chcę kupic nowy ale porządny. Na tej stronie jest spory wybór, ceny też rozmaite. Ale droższy nie zawsze znaczy lepszy.
Odpowiedz
Z racji, że sporo czasu spędzam w warsztacie i to właśnie głównie przy naprawie motocykli zastanawiam się nad zakupem podnośnika motocyklowego. Wydaje mi się, że mógłby znacząco ułatwić moją pracę. Widziałem kilka w sklepie Moto-Tour i jestem zdecydowany na zakup.
Odpowiedz
Motocykl jest również moją pasją... Dlatego też staram się o niego dbać tak tylko, jak to możliwe. Ostatnio, zdecydowałem się na zakup pokrowca od https://rumobike.pl/ dzięki czemu mogę uchronić go przed chłodem i szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.
Odpowiedz
Moje Suzuki to i moja pasja, tylko czasami pojawia się problem kiedy konieczna jest naprawa jakaś poważniejsza. W obrębie jednego rodzaju części już niejednokrotnie natrafiłem na ciekawe zjawisko, że część dopasowana do modelu, rocznika i innych parametrów nie pasowała i odbijało się to rykoszetem na osiągach, zrywności a i komfort jazdy nie był taki jakbym chciał. Od czego to zależy? Jak sprawdzać części? Czy możliwe, że kupując oryginalne tak naprawdę kupowałem dobre podróby? No i czy w takich miejscach jak to, które cieszy się dobrą opinią kupię właściwe podzespoły i akcesoria do mojego Suzuki: http://enduro7.pl/sklep/czesci-oem-suzuki - chciałbym móc w końcu zacząć robić zakupy przez Internet jeśli chodzi o części motoryzacyjne nie obawiając się przy tym, że coś znów nie będzie pasowało.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama