Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam samochód skup
#1
Cześć,
potrzebuję sprzedać samochód w dobrej cenie w Tychach. Znalazłam stronkę: skup samochodów tychy i wygląda to bardzo okej. Jak myślicie? Próbować tam, może ktoś korzystał?
Dajcie znać, dzięki! Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli ktoś z Was szukałby jakiegoś dobrego, uczciwego skupu aut z Warszawy, to polecam kontakt z firmą https://kupiewszystkieauta.pl/. Jak widać skupują tam samochody zarówno osobowe, jak i dostawcze, w różnym stanie technicznym Wink Jestem przekonana, że uda Wam się tam korzystnie sprzedać Wasz pojazd Wink
Odpowiedz
#3
Skoro chcesz szybko sprzedać samochód, ale bez niepotrzebnych strat, to powinieneś tutaj https://autoplac.pl/ poszukać pomocy. To miejsce, gdzie przede wszystkim możesz się bezpłatnie ogłaszać. Myślę, że samochód to przede wszystkim opcja dobra na wiele okazji, a jak masz kupować, to tylko sprawdzone modele, które Cię nie zaskoczą niemiło.
Odpowiedz
#4
Akurat mój samochód jest jeszcze w bardzo dobrym stanie, więc absolutnie nie mam w planach nic wymieniać, oprócz kilku części, które mój mąż znajdzie i kupi tutaj https://aparts.pl/partscatalogue/mercede...00074.aspx Mają tam odpowiednie ceny, więc naprawa samochodu dzięki temu naprawdę nie będzie kosztowna.
Odpowiedz
#5
Kupujac jakakolwiek uzywke, pamietaj o sprawdzeniu lakieru Big Grin prodig tech gl-8s
Odpowiedz
#6
Napisz ogłoszenia darmowe i tak szybko uda Ci się sprzedać samochód. Ja wiem, co mówię, u nas każdy tak wystawiał i rekord sprzedaży to 3 tygodnie. Najszybciej brat sprzedał samochód, po 3 dniach Wink . Ogólnie jeśli masz dobry model, to w POKATO możesz wystawić. Powinno iść w miarę. U nas się udało.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
wygląda ok.

___
miernik lakieru
Odpowiedz
#8
i co udało się sprzedać do tego skupu?

___
hurtownia instalacyjna
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama