Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnętrza mieszkania
#1
Witam.

Remont mieszkania to jakiś koszmar. Muszę zrobić nową wizualizacje wnętrz poznań. Polecicie kogoś kto wykona mi taki projekt?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A jakie kolory we wnętrzach podobają się Wam najbardziej? Jakie są aktualnie na topie? My planujemy z mężem remont jeszcze w tym roku i zastanawiamy się właśnie nad wyborem barw. W ręce wpadł nam ostatnio katalog kolorów dulux i niektóre z nich bardzo się nam spodobały Uśmiech Czy ktoś z Was korzystał może z tych farb?
Odpowiedz
#3
Mi bardzo podobają się kolorowe wnętrza, nie lubię jak wszędzie są tylko szarości i beże, więc dużo dodatków to podstawa. I właśnie kolorowych, żeby było żywo, promieniście i chciało się w danym pomieszczeniu przebywać Uśmiech Szczególnie teraz, idzie wiosna więc i we wnętrzach musi być świeżo i żywo Wink
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem interesujące informacje z życia codziennego znajdziecie na stronie https://terazwsieci.pl/kategoria/ciekawostki/ . Na stronie znajdziecie blog, na którym macie ciekawe, interesujące zagadnienia oraz trendy, nowości czy najnowsze wiadomości. Poczytajcie sobie.
Odpowiedz
#5
Nie zapomnij o stylowych dodatkach wnętrz. Mówi się że dodatki to biżuteria wnętrza i jest w tym trochę racji.
Odpowiedz
#6
Wiecie co, sama niedawno poszukiwałam sprawdzonych sklepów, na których mogłabym złożyć zamówienie w kontekście urządzania domu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A jakie są Waszym zdaniem najlepsze dekoracje do wnętrz? Mi osobiście bardzo podobają się różne obrazy na ścianach, na przykład obrazy kubistyczne. Według mnie takie dzieła sztuki wyglądają bardzo stylowo i nadają wnętrzom charakteru. A Wy co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#8
Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam sztukateria na ścianach i praktycznie w każdym pomieszczeniu jak tylko mi pasowały to wykorzystywałam ten akcent. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru ponieważ firma od której zamawiałam wykonuje kawał dobrej roboty i dzięki temu wiem że moje dekoracje będa już na lata
Odpowiedz
#9
Przed podjęciem decyzji warto gruntownie rozważyć, jakie farby zapewnią najlepszą ochronę dla danej powierzchni. Na stronie https://polifarb.lodz.pl/pl/433011-680-f...etale.html dostępne są informacje dotyczące farb akrylowych. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Odpowiedz
#10
Czy ktoś z was posiada białe firany https://firanybachowice.pl/66-firany-biale? Jak radzicie sobie z utrzymaniem ich czystości? Chętnie poznam wasze rady i pomysły na dbanie o taką subtelność w aranżacji okien.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama