Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
rozliczenia pit rozliczenie program do

Program do rozliczenia PIT
#1
Rozliczyliście się już urzędem skarbowym? Jeżeli nie, sprawdźcie sobie bezpłatny program PIT http://www.pit.fundacjapociecha.pl za jego pośrednictwem można się rozliczyć, poza tym przekazuje się 1% podatku na rzecz Fundacji Pociecha, która wspiera świetlice środowiskowe. Top miejsce stworzone dla dzieci z rodzin, które się nimi nie interesują i nie radzą sobie z wychowaniem potomstwa, najczęściej są to rodziny patologiczne, biedne. W takiej świetlicy dziecko może spędzić czas po szkole, zjeść ciepły posiłek, dzięki temu jest mniejsze ryzyko, że będą wychowywane przez ulicę, gdzie czeka na nich wiele niebezpieczeństw. NR KRS tej fundacji: 0000 426 589.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Poczytałam trochę o tej fundacji i faktycznie warto im pomóc, bo wykonują bardzo fajną misję pomocy dzieciom. Bardzo mi się spodobała ich misja. Na stronie www.fundacjapociecha.pl można dowiedzieć się więcej o tym, jakie akcje organizują dla swoich podopiecznych. Mnie to przekonuje. Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca.
Odpowiedz
#3
Rozliczyłam się już, ale osobiście miałam pozytywne doświadczenia z fundacją http://www.podarujzycie.org/fundacja_dzieciom. Mój 1% fundacja wykorzysta na pewno dobrze i wierzę, że przyczyniłam się choć w maleńkim stopniu do uratowania czyjegoś życia lub zdrowia. To gest, który nic nie kosztuje, a na prawdę jest wielki. Ta fundacja dzieciom daje: radość, uśmiech, a niektórym kolejny dzień życia. Coś pięknego!! Serce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama