Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
wymarzonego domu projekt

Projekt wymarzonego domu
Nie zapomnijcie sobie uwzględnić klimatyzacji w domu. Wiele osób o tym zapomina, a dobrze to zrobić już na etapie planowania całego domu. Ja u siebie posiadam klimatyzatory kasetonowe http://chigo.pl/produkty/klimatyzatory-kasetonowe/ i jestem z nich bardzo zadowolona. Latem jest bardzo duża różnica, kiedy siedzisz sobie w takim pomieszczeniu i się nie męczysz. Jeśli ktoś szuka sprawdzonych systemów klimatyzacyjnych, to polecam sprawdzić stronę Chigo.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Dla mnie wymarzony dom to po prostu zeroenergetyczny, - a najlepiej to nawet dodatni, a zatem też z panelami PV, co by energia była produkowana w rozproszonej sieci. To jest wizja przyszłości.
Veka PVC - okna do zielonego, ekologicznego domu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama